Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Çoğumuzun canını sıkan ve hepimizin karşılaştığı bir durumdur mâlumunuz. Çok sinir bozucu bir durumdur, fazla detaya girmek istemiyorum; mâlum boktan bir konu 🙂

Bu yazıyı yazmamdaki esas amaç, insanlar bu durumla karşılaştıklarında, google’den arama yaparak, kırmadan, dökmeden, kamera ile tuvaletinizi açıyoruz reklamlarına tıklayarak, faiş ücretler vererek, yine de tuvaletlerini açtıramamalarıdır.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Zira benim çalıştığım firmanın başına geldi. Tıkanan tuvalet için, fayansların kırılmasına gönülleri razı olmayan, sayın işverenlerim, google amca yardımı ile kameralı tuvalet açıcı olduklarını iddia eden arkadaşları çağırdılar. Uzun hortumları soktular, ucunda delici bir şey de olmasına rağmen açılmadı mı açılmıyor işte. Bu insanlar reklamlarında sitelerinde, şöyle açıyoruz böyle açıyoruz deseler de açamadıkları tuvaletler için de geldiklerinde hizmet bedeli almayı ihmal etmiyorlar. Yani iddiaları gelene kadar, geldikten sonra bahane bulabilme ihtimalleri söz konusu olabiliyor, bu anlamda dikkatli olun.

Şöyle olmuş, böyle olmuş, kırmamız lazım vs. vs. diyerek açma işlemini gerçekleştiremeseler de parayı alıyorlar bilginiz olsun. Hafif tıkanıklar için, özellikle klozet tipi tuvaletlerde hafif tıkanıklar için, çamaşır suyunu tavsiye edebilirim ben; amatör olarak.

Biraz çamaşır suyu döküp, bir süre bekledikten sonra bolca sifon çekmek suretiyle, tıkanan tuvaletinizi açma ihtimaliniz çok yüksek.

6 thoughts on “Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır”
  1. tuvalet tıkanması gerçekten çok kötü düşmanın başına gelmesin. O koku ve uğraşı hiç çekilmez onun için tuvalete kesinlikle kağıt pecete atılmamalı

  2. bu durumu çok güzel yorumlamış arkadaşımız ama işte öyle ya açılmadımı acılmıyor tazyikli su ile acılma ihtimali oluyor.

  3. Bu durumu açıkladığınız için teşekkürler fakat bazı günler oluyor ki bu çözümler bile yetersiz kalabilir 😀 😀

  4. Tuvalet her zaman tıkanabilecek bir şeydir bu konu da ki bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

  5. offff çok zor bir durum hele bide misafir tuvaletini tıkattıysanız yandınız demektir.. 😀

  6. Bende o endoskobik kameralardan aldım ama dediğiniz gibi açılmadığı zaman açılmıyo aman allah başımıza vermesin 🙂

Sizin Yorumunuz