Torku Çokofest

Torku Grubu kısa sürede büyük yol aldı. Hem de bütün dallarda. Adamlar süt çıkarttı, şeker, çay, bisküvi, çikolata, gofret çıkarttı. Ben  bu kadar hızlı piyasaya giren bir marka görmedim. Bu çapta büyük marka olanlar için söylüyorum tabii ki.

Yıllardır bu piyasa da olup da bu kadar yol kat edemeyen markalar var. Üstelik bu ürünlerin kaliteleri ve tatları çok beğenildi bence. Ben normalde yiyecek&içecek kolay beğenmem ama Torku’nun neyini verseler elime, tadına baktığımda şaşırıyorum.

Torku Çokofest çikolatasını denedim en son. Resimde de görüldüğü gibi fıstıklı, tadı bence harika. Daha pahalı ve daha çok reklamlarda boy gösterenlere beş basar bana kalırsa. Üstelik fiyatları da tüm ürünleri için, bu kaliteye göre çok uygun. Siz ne dersiniz arkadaşlar deneyeniniz var mı?

çokofest-2

5 thoughts on “Torku Çokofest”
  1. bir kaç aydır reklamlarda görüyorum Torkuyu güçlü bir firma galiba adım başı reklamına rast geliyorum .d

  2. Merak edip yediğim ve pişman olmadığım ürünü. Destek çıkmalıyız. Diğerlerinden nesi eksik 🙂

  3. evet torku büyük bir firma demek ki artık çikolata işine de giriyor şekerden sonra…

  4. “bir firmanın en iyi ürünü ne ise hep o ürünü üretmelidir” düşüncesini alt üst eden bir firma. torku markasını soran çok müşteri var ama ulusal marketlere girebilmiş değil henüz

  5. cokofestin bir de fındıklısı var o daha da güzel bundan daha güzel onu daha çok tavsiye ederim kahverengi olanından alın bence 😀

Sizin Yorumunuz