Toner Dolum

Ofislerin, okulların, iş yerlerinin şüphesiz ki en önemli cihazlarının başında yazıcılar gelmekte. Yazıcıların can damarıysa bildiğimiz gibi tonerlerdir.

Tonerlerin kullanıldıkça biten bir ürün olması ve sürekli kullanılan bir ihtiyaç olması bizleri yeni toner almaktan ziyade elimizdeki boş tonerleri yeniden doldurtup kullanmaya yöneltiyor.

Bu noktada bizlerin dikkat etmesi gereken husus toner dolumu yapan yerin bu işi ne kadar ucuza yaptığından ziyade ne kadar doğru ve kaliteli yapıyor oluşudur. Eğer ki piyasaya göre çok ucuza toner dolumu yapan bir yer bulduysanız, bu firma tonerleri kartuşa toz toner doldurarak üstün körü bir şekilde yapıyordur. Bu yöntemle doldurulan tonerler oldukça kalitesiz ve lekeli yazım yapmaktadır yani ucuz dolan tonerin çıktısı yavan oluyor.

toner-dolumMarmara Büro toner dolum işini oldukça kaliteli malzeme ve ekipmanlarıyla gerçekleştirip uygun fiyatla hizmet vermekte. Diğer kartuş dolum yapan yerler gibi tek seferlik müşterileri yok, yani bir kez dolum yaptıran ihtiyacı olduğunda yine Marmara Büro’yu tercih ediyor.

Yaptıkları ise toner dolumdan ziyade toner yenileme ya da toneri yeniden üretme adını vermekteler. Çünkü toner dolum işlemini kaliteli ve doğru bir şekilde yaptıklarından dolayı kartuşunuz ilk hali kadar kaliteli çıktı kartuşunuzun orijinal halinden çok daha fazla sayıda çıktı alabiliyorsunuz.

 

3 thoughts on “Toner Dolum”
Sizin Yorumunuz