Mahkeme Dosyası

Mahkeme dosyaları iş hayatımızda en çok karşılaştığımız ürünlerin başında geliyor. Yıllar geçtikçe gerek teknolojik gerekse matbu ürünler sürekli yenilenip gelişiyor. Yeni yeni özelliklerle sunuluyor fakat bu pembe renkli mahkeme dosyaları inatla hükmünü sürdürüyor.

Eğer ki adli bir işiniz varsa hele avukatsanız, ekmek ve sudan sonra en büyük ihtiyacınız pembe mahkeme dosyasıdır. Bu kadar çok kullanılan bir ürün olduğu halde nedense kartondan yapılırlar ve çok dayanıksız bir üründür. Üzerine sıvı bir şey damlarsa o nokta eriyip gider. Adli işlemlerde kullanılan en önemli ürün olsa da avukatların en çok kullandığı ürün olmak haricinde bir özellikleri yoktur.

Mahkeme dosyalarının diğer isimleri dava dosyası, hukuk dosyası, baro dosyası ve avukat dosyasıdır. Ayrıca karton mahkeme dosyası fiyatı çok ucuz olduğundan belki de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu günden bugüne hala kullanılmaktadır. Sonuçta her bir dava için bir adet pembe mahkeme dosyası kullanılmak zorunda.

pempe-mahkeme-dosyasiSıradan bir dava olsa da milyonlarca liralık bir dava olsa da iş bu karton dosya üzerinden yürür.

Ucuz mahkeme dosyalarından bahsetmişken, eğer ki belli bir müvekkil sayısına sahip bir avukat iseniz bu harcama çıtır çerez gelir fakat avukatlığa yeni başladıysanız bu masraf gözünüzde büyür.

Alokirtasiye.com adresinden mahkeme dosyası ihtiyacınızı uygun fiyatlı ve hızlı teslimatları ile sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

6 thoughts on “Mahkeme Dosyası”
  1. Dosyalar ucuzda evraklar pahalı bir icra dosyası oluşturmak en az 600-700 tl ye patlıyor.

  2. Günlük hayatta hiç de önemli gibi gözükmeyen öenmli bir konuya değinmişsiniz hoşuma gitti.

  3. inşaallah işim hiç düşmez ama yine de bilmekte fayda var. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

  4. Allah korusun mahkeme dosyalarından bir girdin mi kurtulması zor valla. Düşenlerin allah yardımcısı olsun.

  5. mahkeme dosyası tutma hakkında güzel bir anlatım olmuş. bu tip şeyleri herkesin az da olsa bilmesi gerek

Sizin Yorumunuz