Soma Hileleri

Soma oyunu geçtiğimiz günlerde oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyun hem yakın zamanda yasamış olduğumuz soma cinayeti (insan ihmalkârlığı olduğu için bana göre felaket değil cinayettir) hem de korku oyunu sevenlere getirdiği değişik atmosferiyle hemen dikkatleri çekti. Oyun daha satışa sunulalı bir hafta gibi kısa bir sure geçmişken, yayıncılar bos durmayıp soma hilelerini piyasaya çıkardı.

 

 

Soma korku oyunu hilelerini indir butonuna basarak bilgisayarınıza indirebilir ve soma oynarken geçemediğiniz bölümleri bu hilelerle soma-game-cheatsgeçebilirsiniz.

Soma hem bilimkurgu sevenler hem korku oyunlarını sevenler tarafından oldukça beğenildi. Zaten oyuncu youtuberlari takip ediyorsanız oyunun birçok kanalda beğenilerek oynandığını görmüşsünüzdür.

Soma oynarken bir bolümde takılıp geçemezseniz, bu hileler isinize yarayabilir. İndirdiğiniz trainer ile, al dondurma, gizlenme ve süper hız özelliklerini açarak kolayca bolum geçebilirsiniz.

Soma hile indirmek için tıklayın.

9 thoughts on “Soma Hileleri”
  1. Tanınmış birçok oyun sitesi tarafından yayımlanan inceleme puanlarına bakılırsa, oyun genel olarak beğenilmiş.

  2. ismini duydum bu ooyunun ama ilk defa gördüm ilginç hileleri varmış anladığım kadarıyla oynayan çok bu oyunu

  3. benden hiç dikkat etmemiştim ama denemek lazım gerçekten iyi mi, hilesiz olmaz zati…

  4. Ben bu oyunu steam üzerinden indirdim fakat türkçe yaması olmadan bir anlam ifade etmedi ve iade ettim.Türkçe yaması olsa keşke.

  5. Oyun delisi kanalını takip ediyorum 2 gün önce seriye başladı oyun Türkçe alt yazılı.

  6. Oyunları hilesiz oynamak daha zevkli. Ancak bazen de hile gerkiyor ama Soma da geçemediğim bölümler için kullandım faydalı olmuş

  7. Oyunları hile ile oynamayı pek sevmem ancak bazen öyle bir an geliyorki hile diye kıvranıyorsunuz

Sizin Yorumunuz