SkinneePix Android için Selfie Fotoğraf Çekme ve Düzenleme Uygulaması

SkinneePix, hızlı selfie çekmek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz oldukça basit tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Selfie fotoğraflarınızda nasıl çıktığınız önemli değil. Kullanımı kolay ve eğlenceli bu uygulama ile fotoğraflardaki görünümüzü saniyeler içerisinde değiştirebiliyorsunuz.

Mobil platforma yeni giriş yapan uygulamalardan biri olan ve hızlı yükseliş gösteren SkinneePix, son dönemin en yaygın hastalığı “selfie” için özel olarak geliştirilmiş bir uygulama. ABD’li iki bilgisayar tasarımcısı çift tarafından geliştirilen bu uygulamayı kısa sürede popüler yapan ise sizi olduğunuzdan zayıf gösteren seçenekler sunması. Olabildiğince sade arayüz üzerinde bulunan kilo butonları yardımıyla 6 kiloya kadar ince görünebiliyorsunuz.

Selfie fotoğraflarda daha ince görünmenize yardımcı olan SkinneePix ile fotoğraflarınıza çeşitli efektler vermeniz de mümkün. Fotoğraflarınızı daha canlı yapabilir, siyah/beyaz ve sepya efekti uygulayabilirsiniz. Bu fotoğrafları galerinize kaydedebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Ön kamera desteği sayesinde hızlı selfie çekimler yapmanıza da imkan tanıyan SkinneePix, selfie’lerde mükemmel görünmenizi sağlayan sihirli seçenekler sunan harika bir uygulama.

Kaynak : http://www.tamindir.com/skinneepix/android/

3 thoughts on “SkinneePix Android için Selfie Fotoğraf Çekme ve Düzenleme Uygulaması”
  1. selfie programları maalwsef çok gelişmiş değil. bu da denemeye değer belki. retricayala idare ediyorum şu an

  2. Camera360 uygulamasını tavsiye ederim çok iyi fotoğraf filtreleri var ben uzun zamandır kullanıyorum.

Sizin Yorumunuz