Pazar Günü Açık Erkek Kuaförü İstanbul

Malumunuz biz erkekler çalıştığımız için, alınan karar gereği pazar günü açık erkek kuaförü bulmakta zorluk çekiyoruz. Bizlerin de en müsait günü pazar günü oluyor çoğu zaman. Yaklaşık 6-7 seneden beri pazar günü erkek kuaförleri kapalı. Hal böyle olunca, pazar günü açık erkek kuaförü arayışımız ağır basıyor. Bazı yerlerde nadiren de olsa erkek kuaförleri açık olabiliyor. Bunlardan bir tanesinin adres ve telefon bilgilerini sizlerle paylaşarak size bir nebze de olsa yardımcı olmak isterim. Pazar günü açık olan berber

Adres ve telefon bilgileri aşağıdaki gibidir.

Paylaştığımız Kuaför şu anda kapalı olduğu için iletişim bilgileri kaldırılmıştır, Siz de bir berber olarak Pazar günleri hizmet veriyor ve iletişim bilginizin bu sayfada yer almasını istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

Eğer sizin de bildiğiniz pazar günü açık erkek kuaförü var ise başka adresler de bunları yorum olarak paylaşırsanız, insanlar bu vesile ile yararlanmış olur.

Şimdiden sıhhatler olsun.

7 thoughts on “Pazar Günü Açık Erkek Kuaförü İstanbul”
  1. Pazar günü açık olan erkek kuaförü gürpınarın hemen girişindeki pasajın içerisinde yer almakta.adresi öğrendiğimiz iyi oldu çok lazım oluyor.

  2. Çok aramışlığım vardır pazar günü erkek berberini,anlamadığım keşke hepsi açık olsa e malum hafta içi çalışıyoruz

  3. Keşke bende Eskişehir’de bulabilsem pazar günü açık olan kuaför salonu.

  4. pazar günleri acık berber aramaktan bir hal oluyoruz bu iyi oldu notumu alıcam

  5. pazaar günü acan berber neredeyse numunelik denir cinsten insanlar boş gününde sac sakal çıkarttıramıyor ne tuaf bir durum

Sizin Yorumunuz