Odeabank İnsan Kaynakları Telefonu

Bildiğiniz üzere yeni açılan bir banka odeabank. Değişik bir isim. Bizim halkımızın ağzında veya aklında pek kalacağını sanmıyorum. Sahada satış yaptım ve insanlarla sürekli dialog halinde bulundum. İnsanlar daha kolay banka isimlerini aklında tutamazken, böyle bir ismi nasıl aklında tutacak bilmiyorum, neden böyle bir isim seçtiler onu da bilmiyorum. Doğru düzgün bir Türk ismi olsaydı daha çabuk büyürdü bence. Bu aralar bu bankaya talep çok fazla. Yeni açılan bir banka olduğu için, tecrübeli eleman arayışı içine girdiler ve çoğu bankadaki yetkili ve işi bilen kişileri topladılar. Eminim çok iyi fiyatlara transfer oldular. Duyduklarıma göre 2 katı bir maaşla bu bankaya geçenler olmuş. Örnek veriyorum gişeci başka bankada, 1300 türk lirası alırken, bu bankaya transfer olunca 2600 türk lirası alır olmuş. Muazzam bir artış. Kim istemez ki, hayatın da böyle bir değişiklik, düşünsene artık iki ay değil, bir ay çalışacaksın aynı para için. Tecrübesizlere aynı paraları veriyorlar mı bilmiyorum ama tecrübeli bankacıların köşe olduğu bir gerçek. Odeabank insan kaynaklarına ulaşmanız çok zor, zira aradığınızda insan kaynaklarına aktarmıyorlar. Çok yoğun olduklarını ve çok talep olduğunu söylüyorlar. Ama gene her zaman olduğu gibi 2kafadar.com ayrıcalığıyla sizinle bir bilgi paylaşımına gireceğim.  İki kafadarın bu kıyağını unutmayın, herkes paylaşmaz, işe girme ihtimalini azaltmamak için ama bizim için fark etmez.

Odeabank Genel Müdürlük : 0212-304-84-44

Odeabank İnsan Kaynakları Direkt Telefonu : 0212-304-84-86

Kardeşiniz size bir kıyak daha yapsın mı? Yaptım gitti be sizden kıymetli mi?

Odeabank diğer bankalardan farklı olarak e-posta adresini farklı tutmuştur. Çoğu banka da mail adresleri, ik@bankaadı.com olarak geçer yada onu anımsatan şekilde geçer. Odeabank bu yoğunluğun önüne geçmek için sıradışı bir mail adresi kullanmış, iş başvurularında cv’lerin gönderileceği adres olarak. Onu da sizinle paylaşıyorum. Bankacı olmak isteyen arkadaşlar. Buraya cv lerinizi atabilirsiniz.

hr@odeabank.com

veya

hr@odeabank.com.tr

3 thoughts on “Odeabank İnsan Kaynakları Telefonu”
  1. öncelikle merhabalar ben kart başvurusunda bulundum onaylandı hatta 2 gun içinde basıldı kuryeye verıldı ikametım istanbul kuryenın getırecegı yer de istanbul ama 37 günde elıme geçmedı acaba buradaki suç kimin benım mı bankanın mı kurye şirketinin mi müşteri hizmetlerini aradım oradada bir saçmalık valla kısacası belirli bir yere gelmeleri için çok zaman lazım çoooook bu arada ben 3 bankanın kredi kartını kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım yani diyecegım o kı henüz işinizi takip edemiyorsunuz müşteri memnuniyeti bence sıfır bu benım fıkrım ve yaşadıklarım önce kemik yapısını düzeltmek lazım iyi günler

    1. Aslında bakarsanız şimdiki bazı bankaların kredi kartlarını 2-3 günde gönderebildiklerine bakmayın, eskiden onlar da geç gönderiyordu. Onlar artık yıllardır öğrendi işi, sistemini, teknolojisini oturttu, patır patır gönderiyorlar şimdi. Aslında basılan kartın, müşteriye ulaşmaması zarar. Çünkü her kartın bir basım ve dağıtım maliyeti var. O kart size ulaşmazsa o masraf boşa gider veya iki ay geç gelirse iki ay sizden para kazanamazlar bu sefer de kârdan zarar ederler. Ama ne yapacaksın yeni açılmış bir banka onlara biraz süre vermeliyiz bence. Reklamları gerçekten insanı cezbediyor ama daha var müşterisi olmama. Düşünsene bir kart aldın, kredi aldın veya vadesiz hesabına para yatırıcaksın. Yeni olduğu için şube veya atm’sini bulmakta zorlanacaksın. O yüzden atm’si bol olan bankayı tercih ederim. Atm’si bol olanın teknolojisi de boldur zaten 😀

  2. Bankanın ismi zor ama akılda kalıcı kanımca. ODEABANK. Alanında marka değerini yavaş yavaş oluşturmaya başlıyorlar. Ama şu bir gerçek ki banka sekötüründe alanında lider bir sürü banka varken ODEABANK’ın işi çok zor olacaktır.

Sizin Yorumunuz