Makale Satan Siteler

Site işi ile uğraşanlar bilir. Özellikle sitesini belli bir yere getiren ve bu site üzerinden gelir elde etmeye başlayanlarımız vardır illaki aramızda.

Malumunuz sitemizin sürekli güncel kalması bizim açımızdan önemli. Çünkü bu vesileyle Google sürekli ziyaret ediyor sitemizi. Bir süre sonra vakit bulamamaya başlayabiliyoruz. Mesela ben çalıştığım için fazla vakit ayıramıyorum ama sitem üzerinden de gelir elde etmek istiyorum. Bu durum biraz can sıkıcı; bazen yazacak bir şey bulamıyorsunuz. Çoğumuz forumlarda gezinip makale satın alma yolunu seçebiliyoruz. Bir sürü forum var. Ama bu işi bize daha kolay hale getiren bir sistem var.

Paypal hesabımda atıl olarak duran 4 lirayı kullanarak sizler için bu sistemi inceledim ve yazmak istedim. Forum forum  gezmek yerine makale ihtiyacınız olduğunda sırtınızı dayayacağınız bir site buldum. Üstelik kullanışlı ve sistem, online olarak çalışıyor. Bu sistemin adı makale depo. Makaledepo.com adresini ziyaret ederek, ihtiyacınız olan konu hakkında makale ihtiyacınızın olduğunu belirtip, teklifinizi havuza atıyorsunuz ve makale yazmak için üye olan kişi, teklif veriyor ve makalenizi yazıyor. Burada yazılan makaleler özgün, yani daha önce başka yerde olmayan yazılar bunlar. Eğer başka yerde olduğunu tespit ederseniz siteye bildirip o kişinin uzaklaştırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Makalenizi yazmayı kabul eden kişi 2 saat içerisinde makaleyi teslim etmek zorunda yoksa eksi not alıyor. Alış veriş yaptığınız kişilerin detaylarını, puanlarını inceleyerek iş verebiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz hazırda havuzda bulunan makaleleri direk satın alabiliyorsunuz. Üstelik anahtar kelimeleriyle birlikte size geliyor. Panelden Word dosyası olarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Bu sitede ister müşteri olup makale satın alıyorsunuz, isterseniz de yazar olup yazdığınız makalelerden para kazanabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse;  2 kredilik bir makale aldığınızda siz siteye 2 lira ödüyorsunuz. Bu makaleyi yazan yazar ise 2 kredi karşılığında 1 lira 20 kuruş kazanıyor. Aradaki fark bu organizasyonu sağlayan siteye kalıyor. Hesabınızda biriken para 30 krediye ulaşınca ödemenizi alabiliyorsunuz. Siteye ödeme yaparken paypal kullanabiliyorsunuz. İsterseniz banka havalesi olarak da siteye para transfer edip istediğiniz makaleyi satın alabiliyorsunuz.

Buna benzer başka siteler olabilir ama ben bu siteyi denedim ve memnun kaldım. Tabi bu arada siteye 4 lira yatırmak istediğinizde paypal kesintisi de sizden gidiyor yani 4,32 yatırıyorsunuz ama siteye 4 lira geçiyor bunu da belirtmek isterim.

8 thoughts on “Makale Satan Siteler”
  1. Ben daha çok r10 dan takip ediyorum hazır makale satışları yada makale şiparişi bölümlerine göz atıyorum

  2. merhaba,3 yıldır sürekli çalışarak ve profesyonel makale yazarı olarak özellikle hazır yazı satışı yapmaktayım, şu an elimde 21 paket toplam 105 kadın ve kadına ait birçok konulu paket mevcut isteyenler guner.yesim@hotmail.com adresime mail atabilir veya skype olarak ekleyebilir, Saygılar

  3. Profesyonel seo uyumlu özgün makale satışı yapmaktayız. Aynı zamanda yazar arkadaşlara makale işleri paslıyoruz. Sayfamıza bekleriz

  4. bu işten çok fazla para kazananlar var. tabi işini iyi yapamayanlarla da karşılaşmıyor değiliz hani

  5. Bir süredir makale yazma işinde bulunan oluşumumuz için yazar arkadaşlar aramaktayız. Sistemimiz kısa bir süre sonra devreye girecek ve tamamen güvenli olarak yazdığınız makalelerden kazandığınız parayı sisteminizde otomatik olarak görebileceksiniz. Şu anda mail üzerinden iş teslimi yapmakta ve mail üzerinden tamamlanan işlerin geri dönüşünü alarak manuel olarak kazanılan parayı tutmaktayız. Sitemizin tam anlamıyla devreye girmesinden sonra işleri sistem üzerinden alabilecek ve tamamladığınız işlerin ücretlerini sistemde görebileceksiniz. İletişim için bizimmakale@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sizin Yorumunuz