ECA Proteus Kombi

Kombi fiyatları hakkında araştırma mı yapıyorsunuz?

Yeni bir ev kiraladınız veya aldınız, ilk bakacağınız eşyalardan biri kombi sanırım. Gerçi ben ilk önce Playstation almıştım ama en kötü ikinci bakacağınız eşya diyeyim o zaman J Malumunuz biz erkekler kombi için çok para vermek istemiyoruz. Tabi kötüsü de olmamalı böyle önemli bir şey. Çünkü çok önemli bir eşya. Kış ortasında bizi mağdur etmemeli, aynı zamanda da fiyatı uygun olmalı.

Ben ilk ev olarak bodrum katta bir daire kiralamıştım. Rutubet vardı ve ona rağmen içerisini çok fazla yakmadan ısıtıyordum. O zaman ev sahibi aldığı için kombiyi ben araştırmadım ama benim şöyle bir avantajım oldu. Ev sahibim E.C.A. Proteus marka kombi almıştı. Fiyatını araştırdım o zaman en ucuz olan kombilerdendi, hala öyle sanırım. Eyvah dedim! Ev sahibi yaktın bizi, bu kombi bizim başımızı ağrıtır dedim.  Ama öyle olmadı. Kale gibi çıktı ve hiçbir sorun yaşamadım. Çok çok memnun kaldım bu kombiden. Hiçbir sorun yaşamadım ve kullanışı da çok basit. Yeniden başlatma düğmesine 1 yıl içerisinde 1 kere bastım o derece sıkıntı çıkartmadı yani düşünün.

Özelliklerinden pek anlamam. Yok hermetik kombi yok yoğuşmalı kombi onlardan anlamam ama size söyleyebileceğim tek şey var; bu kombiden memnun kaldım. Kiradan çıktım çok şükür. Kendi evime geçtiğimde hiç araştırma yapmadım biliyor musunuz? Hiç araştırma yapmadan direk gittim ECA Proteus kombi aldım ve taktırdım. Çünkü daha önce memnun kalmıştım. Fiyatı da çok iyi bence. İkinci kullanmam bu kombiyi. Maşallah diyelim 1 yıldır da bunu kullanıyorum ama hiçbir sıkıntım yok.

İnternette yorumlara bakıyorum sorun yaşayanlar olmuş, illaki her malda olduğu gibi denk gelebilir ama ben kendi yaşadığımı anlattım. Kesinlikle bir kârım yok bu kombiyi tavsiye edişimde. Sadece ben kullandım ve size de kombi lazım ise ve bunu internetteki yorumlara bakarak alacaksanız benim yorumumu görün ve yararlanın diye yazdım. Yapacağınız yorumlara şimdiden teşekkür ederim.

3 thoughts on “ECA Proteus Kombi”
  1. kullanımı cok kolay bır kombı ayrıca cok ufak bence az yer kaplıyor olmasıda onemlı

  2. Güzel kombiye benziyor kullanmadan birşey diyemem tabiki. birinci tercihim bence buderus olamalıdır.

Sizin Yorumunuz