Bu Seneki Açıköğretim Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Açık Öğretim Fakülteleri için artık kayıt işlemleri ve kayıt yenileme işlemleri bittiğine göre merak edilen konuların başında sınav tarihlerinin ne zaman olacağı geliyor.

Açıköğretim sınavları bu sene ne zaman yapılacak?  Açıköğretim öğrencileri sınavlara ne zaman girecekler?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakülteleri için sınav tarihlerini açıkladı. Kayıt yenileme tarihleri geçtiğimiz hafta 23 Ekim Cuma günü sona ermişti ve bunun ardından açıköğretim öğrencileri AÖF sınav tarihleri ne zaman diye merak etmeye başladılar. Bunun üzerine Açıköğretim Fakültesi sınav tarihlerini açıkladı. 2015-2016 Açıköğretim Fakültesi sınavları daha önceki sene de olduğu gibi güz ve Bahar dönemlerinde yapılacak.

Açıköğretim güz dönemi vize sınavları 12 ve 13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşecek. Açıköğretim güz dönemi final sınavları ise 23 ve 24 Ocak 2016 tarihlerinde yapılacak. Güz dönemini tüm öğrencilerin kayıpsız bir şekilde geçirmelerini diliyoruz.

Güz dönemi bittikten sonra açıköğretim bahar dönemi vize sınavları 16 ve 17 Nisan 2006 tarihlerinde gerçekleşecek ve Açıköğretim bahar dönemi final sınavları 28 ve 29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacaktır.

Herkese gönüllerince bir çalışma dönemi diliyoruz, sınavlarda herkese başarılar.

10 thoughts on “Bu Seneki Açıköğretim Sınav Tarihleri Ne Zaman?”
  1. Herkese başarılar diliyorum .Bir lisenin yetmediği ülkede açık öğretimden de olsa üniversiteyi okumak gerekiyor

  2. Açıköğretim fakültesi insanlar için bir fırsat. Bu sene ki sınav tarihlerini paylaşmanız gerçekten güzel. Vermiş olduğunuz bu bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

  3. bu seneki acık öğretim sınavlarının nezaman hangi tarhlerde yapacağız ihtiyacı olan için iyi bir rehber

  4. Şu sınavları sabahın köründe yapmasalar olmayacak arkadaş hayır sabahın köründe yaptınız anlarımda 30 km uzakta ki okula nasıl veriyorsunuz anlamıyorum. AÖF’nin bu durumu çözmesi gerek.

  5. Güz dönemi ortalamam 3,1 geldi baha döneminden de iyi bir ortalama almam lazım.

Sizin Yorumunuz