Beslenir ki Bu Pomeranian Boo

Oyuncaktan farksız, sevimli mi sevimli pomeranian boo ırkı köpekler, ilk defa gören kişiler tarafından gerçek olduğuna inanılmayacak kadar güzel canlılardır. Bu tatlı yaratıklar oldukça küçük ve tüylü bir köpektir. Gerçek olduğuna inanılamayışın bir sebebi de bu köpeklerin kendi aralarında değişik yüzlere sahip olmasından kaynaklanıyor. Kimileri yavru bir ayıcığa benzerken, kimileri ise tilki gibi sivri burunlu olabiliyor. Küçücük kıvrık kuyrukları, koyu renkli iri gözleri ile oyun oynamaya bayılan bu köpekler, genellikle kahverengi tonlarında ve siyah ile beyaz renklerde oluyorlar; çok nadir çift renkli olanları da vardır.

Boyundan Büyük Cesaretleri Var

Pomeranian boolar çok küçük olsalar da sahiplerine karşı koruyucudur. Boyuna bakmadan büyük köpeklere kafa tutarlar. Pomeranian Boo köpekleri bu boyutlarına rağmen isterseniz bekçi köpeği yapabilirsiniz. Çünkü ev halkından başka yabancı olan herkese havlarlar. Evde beslemeyi düşünüyorsanız hiçbir çekinceniz olmasın çünkü düzgün eğitim aldıkları takdirde evde beslerken komşunuzdan ya da apartman yönetiminden hiçbir uyarı almayacağınızı garanti edebiliriz.

Pomeranian Boo Özellikleri ve Bakımı

Boolar özellikleri doğrultusunda küçük çocuklarla pek iyi geçinemezler. Bu sebeple kendini savunamayacak küçük çocuklarla aynı ortamda yalnız bırakılmaz. Apartmanda beslenebilecek köpek arayışında olan kişiler için çok uygun bir ırktır. Ev içerisinde sürekli hareket halinde, sizinle oyunlar oynayacaklar. Onunla düzenli olarak ilgilenir ve evin içerisinde egzersiz yaptırırsanız, çok fazla dışarıya çıkarmanıza gerek kalmayacaktır.
Muhteşem güzellikteki tüyleri sık sık fırçalanmaya ihtiyaç duyar fakat sık sık yıkanmak istemezler. Gerektiği zaman pet shoplarda bulabileceğiniz özel köpek şampuanları yeterli olacaktır.

Bu köpekler eğer ki yavruyken alınıp, sosyal olarak yetiştirildikleri takdirde diğer köpeklerle ve hayvanlarla, gayet iyi anlaşmaktadır. Fakat çocuklarda oyun oynama konusunda pek iyi değiller. Çocuklar genellikle daha sakin oyun oynadıklarından ve ilgiyi üstlerine çektikleri için, bu köpek cinsi kıskanıp çocukları ısırabilmektedir.

Yabancılara karşı belirttiğimiz gibi temkinli yaklaşırlar, tanıdıktan sonra tehlikesi olmadığına hüküm verip uysallaşırlar.

Eğitim almaya oldukça meyilli, enerjik ve akıllı bir köpek türü olan Boo Pomeranian köpekler, ufak tefek yapıları ve oldukça sevimli olmaları sebebiyle, özellikle yaklaşan Sevgililer Günü dolayısıyla da çiftler arasında hediye olarak düşünülmektedir. Boo Pomeranian ırkı köpekler oldukça akıllı oldukları için eğitim verildiğinde oldukça Uysal hale gelmektedir; gün içerisinde yapacağınız ufak yürüyüş turları, evinizin bahçesinde ya da apartmanda yaşıyorsanız mahallenizdeki parkta geçireceğiniz birkaç dakika onun mutlu olması için yeterli olacaktır.

Bu sevimli köpeklere sahip olmak isterseniz satılık Boo yavruları artık bütün şehirlerde bulunabilmekte. Özellikle hanımlar tarafından tercih edilen bu köpekler; ünlü kişilerin sahip olması sebebiyle de oldukça dikkat çekiyor.

Nicole Richie ve Paris Hilton gibi çok ünlü kişiler tarafından beslenen Pomeranian Boolar özellikle Amerika’da en popüler köpek türleri arasında yer alıyor. Pomeranian Boo köken olarak Almanya olmasına rağmen, safkan olarak Pomeranian Boo yavrusu satın almak istediğinizde işiniz oldukça zorlaşıyor. Şu an Uzakdoğu ülkelerinde özel çiftlikte yetiştiriliyorlar.

Satılık Pomeranian yavruları ilginizi çekiyorsa; hayat dolu, ufak tefek bu köpekler öğrenmeye açık ve çok sadıktırlar. Erken yaşta sahip olduğunuz takdirde, size çok iyi bir hayat arkadaşı oluyorlar. Kucak köpeği olarak da bilinen bu köpekler, oldukça dikkatli, meraklı ve mutlu tutuldukları takdirde öğrenmeyi çok seven köpeklerdir.

Pomeranian Boo

Yurt dışından ithal orijinal BOO pomeranian yavruları: 0532 343 8041

17 thoughts on “Beslenir ki Bu Pomeranian Boo”
 1. Allahım bunu yerler kucağımda iken,tatlılığa baksana içime sokasım geldi pomeranian booo

 2. bazı köpekler bu tür cesaretle ünlüdür boyuna bakmicaksın bu insanlar içinde geçerlşi cesaret önemli

 3. köpekleri çok seviyorum ancak insanlar hediye için alıp 2 ay baktıktan sonra sokağa atmalarına dayanamıyorum. O nedenle satışlarına engel olup sahiplenme sistemini tavsiye ederim

 4. gerçekten bir oyuncak gibi görünümü var nerdeyse çok sevimli tam beslemelik evde yani

 5. bu hayvanlar oldukça tatlı alıp besleyeceksin ama hayvan satışları doğru bir şey değil bence sahiplik yapacaklara verilmeli

 6. görünüş olarak son derece sevimli duruyorlar ama çok cesaretli olduklarını anladım

 7. tıpkı dediğiniz gibi aynı oyuncak gibi kimse hayır demez bunları besler bence . her eve lazım cinsten canlılar

 8. Ben geçenlerde bu türe benzeyen gördüm sahibine sormuştum türünü samoyed dedi biraz daha büyük olduğunu fark ettim fotoğraflara bakınca.

 9. bunlar beslenmez mi çok tatlılar ama ben genel olarak kedileri severim. kediler en temiz hayvanlar arasında yer alır. ondan olabilir

 10. çok tatlılar maşallah fiyatlarına baktım milyarlarda geziyor alamıcam galiba

 11. ben en çok kedileri severim kendine sevdirmeyi başarıyor kediler çok güzeller ama bu hayvanlarda çok güzel

Sizin Yorumunuz