Önce B&G Store’a Sonra Rahmi Koç Müzesine

Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markalarından biri olan B&G Store, sömestr tatili kapsamında düzenlediği akıl küpü bilgi yarışması ile hem öğretti hem de eğlendirdi. Facebook ve Instagram üzerinden gerçekleştirilen bilgi yarışmasının kazananları Rahmi M. Koç Müzesi’ne giriş bileti kazandı.

Çocukların beden sağlığına uygun, kaliteli, yerli ve ithal çocuk giyimi markalarını bünyesinde barındıran B&G Store, çocuklara ve çocuklarının şıklığını önemseyen stil sahibi ebeveynlere farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Kaliteli çocuk giyiminin referans noktası olan B&G Store, kampanyalı ürünlerde başlattığı %50 indirim ile alışverişte çıtayı bir üst noktaya taşıyor.

bg-store
B&G Store; Guess Kids, Patrizia Pepe, Bikkembergs, Rıccıone, LiaLea, First Line ve Cesara Pacıottı gibi yurtdışında kendini kanıtlamış ve Türkiye’de de seçkin bir kitle tarafından tercih edilen markaların çocuk Line’larını Türkiye’ye getiriyor. bgstoreonline.com ve mağazasından ulaşabileceğiniz tüm bu markalar, çocuk hazır giyim sektöründeki prestijli duruşuyla benzerlerinden ayrılıyor.

Sürprizlerine devam eden B&G store’dan her 200 TL’lik alışverişe Rahmi M. Koç Müzesi giriş bileti hediye ediliyor. Sizde hemen bgstore.com.tr adresine tıklayın BG dünyasını keşfedin.

One thought on “Önce B&G Store’a Sonra Rahmi Koç Müzesine”
  1. Keşke diğer markalarda verilen hediye’yi örnek alsalar.Okuyunca hayran kaldım Rahmi koç müzesine giriş bileti vermeleri markanın çoçuklara verdiği değeri gösteriyor.

Sizin Yorumunuz