Avcılar Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık zor iştir, hele ki söz konusu evimizin eşyaları olduğunda daha da önem kazanır bu durum. Taşınmak, eşyaların paketlenmesi, kolilerin hazırlanması, sökülecek parçaların sökülüp tekrar yerine monte edilmesi epey zahmetli bir iştir. Hele ki evli iseniz, biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Zira eşyaların, özellikle mobilyaların başına bir şey gelmesi durumunda, komple bir zarardan bahsetmiyorum ha, ufak tefek sıyrıklar bile, sizi taşındığınıza, taşınacağınıza pişman edebilir. Bayanlar bu konuda daha hassas biliyorsunuz. Eşyaları onlar için erkeklere göre daha önemli.

Eşyalarının başına bir şey gelmesi durumunda daha çok üzülecek taraf onlar olması ile birlikte, bunun size yansıması da olacaktır elbette 🙂 Yeniden eşya almak durumunda kalabilirsiniz o derece. Hele ki şimdi eşyalar zaten çıt kırıldım. Bir kere taşınınca, eski randımanı almak zor. Arkası çıkar, esneyip durur. Size tavsiyem yeni evlenecekseniz ve kiraya çıkacaksanız, eşyalara çok para vermektense, minimumlarla yetinmenizdir. Çünkü dediğim gibi, kendi evinize taşındığınız da, en azından daha az üzülürsünüz. Ne kadar güzel ve dikkatli taşınırsa taşınsın, ilk kurulumu gibi olmadığını hepimiz biliyoruz.

ozfulya-nakliyat

Taşıma işi profesyonellik gerektiren bir iş olmakla birlikte, aynı zamanda, bir ekip işidir. Çok sayıda bu işi yapan firmalar mevcut, sizin de bildiğiniz üzere. Eğer, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir taraflarınızdaysanız, size google.com da, Dedebek Nakliyatı  aratmanızı tavsiye edebilirim. Hem ekip çok iyi, hem de fiyatları. Ben evlerimi o firmaya taşıttım ve memnun kaldım. Fiyat anlamında da yardımcı oldular sağ olsunlar. Bende onlara bir kıyak yapmak istedim açıkçası. Çok uzun yıllardır bu işi yapan, dedebek nakliyat, gerek paketleme de olsun, gerek mobilyaların, sökme takmasında olsun, sonuna kadar yardımcı oldular sağ olsunlar. Ayrıca avcılar evden eve ambalajlama konusunda da yardımcı oldular. O yüzden evden eve nakliyat derseniz size öz fulya naklıyat’ı tavsiye edebilirim. Bu bir tanıtım yazısı değildir yani para alarak yapmış olduğum bir reklam değildir yanlış anlamayın beni, gerçekten içimden gelenleri yazıyorum. He şöyle bir durumda var. Kaza olmaz mı illaki olur, insanız hepimiz. Ben şimdi böyle dedim diye, hiç bir sorun yaşamayacaksınız anlamına da gelmez bu lütfen beni yanlış anlamayın. Sadece ben memnun kaldım. Avcılar evden eve nakliyat, olarak da aratabilirsiniz. Ben yine taşınacak olsam Suat Abinin kapısını çalacağım.

Elinize sağlık Öz Fulya Nakliyat teşekkür ederim.

 

4 thoughts on “Avcılar Evden Eve Nakliyat”
  1. Fiyat uygun gibi karşıda olmasa düşünülebilir güvenilir bir sayfası var beğendim acikcasi

  2. öz fulya nakliyatı işini iyi yaptıktan sonra herzaman hakettiği ilgiyi görecektir bu işi titiz yaptıkları belli

Sizin Yorumunuz