Esenyurt Halı Yıkama

Malumunuz yaz ayları geldi ve evlerde temizlik başladı. Boya, badana işleri olsun, halıları yıkatmak olsun, evin diğer ağır eksikleri olsun, yazın sıcak havalarda daha çok yapılası şeylerdir. Özellikle halı yıkatma işini, bayanlarımız mantıklı olarak yaz ayına bırakırlar.

Eskiden halıları bayanlarımız, kapının önüne atar veya banyoya sererlerdi ve başlarlardı saatlerce ovmaya. Evin erkekleri bu noktada devreye girerdi ve onların güçlerinden yararlanılırdı hatırlarsanız. Sert fırçalarla, yukarı aşağı, fırçalar dururduk. Günümüzde artık, bu görüntülere rastlamak pek mümkün değil. Artık evlere, temizlikçiler çağırmalar, halıları dışarıda yıkatmalar daha moda. Artık gelir seviyemizin yükselmesinden mi nedendir bilinmez, dışarıda yaptırılabilecek işleri, dışarıda yaptırıyoruz. Hâl böyle olunca, bu yan işleri yapan firma sayısı epey arttı. Bu bir yandan iyi bir yandan da kötü, iyi çünkü rekabet oluyor, kötü çünkü bir sürü firma arasından doğru ve kaliteli çalışanı nasıl bulacaksınız?

Örnek vermek gerekir ise halı yıkama sektöründe bir sürü firma var. Hele hele bazılarının sadece kartı var ve aldığı işleri başka yerde yıkatmak ve size getirmek; durum o derece oldu yani. Çalışana ekmek var vesselam.

caglar hali yikamaBu yazıyı kaleme alıyorum çünkü, esenyurt bölgesinde de bir çok halı yıkama firması var. Apartman kapılarının önü broşürlerden geçilmiyor. En azından bunlardan bir seçim yapmak durumunda kaldıysanız size yardımcı olmak isterim. Esenyurt halı yıkama firmalarından bir tanesi olan Çağlar Halı Yıkamayı ziyaret ettik. Gerçekten öyle bir halı yıkamacı mevcut 🙂  İşlerini profesyonel olarak yapmaya çalışıyorlar. Fiyatları da uygun bana göre. İki katlı, geniş bir dükkanda halılarınız, pisliklerin içerisinde değil, fayansların üzerinde ve kirinin kanallara aktığı bir yerde yıkanmakta. Üstelik özel masalarda, yoğun ve inatçı kirlerin üzerine daha da gidilmekte ve poşetlenerek kapınıza kadar teslim edilmekte.

Eğer esenyurt veya civarında iseniz çağlar halı yıkama firmasını bu anlamda size önerebilirim. Halı yıkama servis bölgeleri de çok geniş, beylikdüzü halı yıkama olarak da hizmet vermektedirler. Sadece beylikdüzü değil, büyükçekmece’den, küçükçekmece’ye kadar tüm bölgeyi abluka altına almışlar resmen 🙂

Eğer bu aralar evinizdeki halıları yıkatmak gibi bir düşünseniz var ise çağlar halı yıkamanın telefon ve adres bilgilerini sizler için aşağıda paylaştım. Temizliğinizde size kolay gelsin.

0212 422 32 32
0212 689 99 99

Atatürk Mh. Yunus Emre Cd.No:27/1 Kıraç Esenyurt / İstanbul

7 thoughts on “Esenyurt Halı Yıkama”
  1. hmm halı yıkama arada gerekli oluyor. ama biraz bize uzak kalıyor sanki. bayrampaşaya hizmet var mı

  2. arkadaşlar gerçekten çok iyi bi firma , yıkatmak istediğinizde ulaşmanızı tavsiye ederim

  3. Esenyurtlu olanlar için böyle profosyonel hizmet anlayışı sunulması çok yerinde bir hizmet.

Sizin Yorumunuz