Anneler Günü – Hediyeleri Kampanyaları

Anneler Günü, yaşam kaynaklarımıza sevgimizi gösterebileceğimiz özel bir gün. Tabii ki yılın belli bir günü sevgi ve saygımızı belirtmeye yetmez ama özel bir gün olduğu için evlatlar layıkıyla kutlamak isterler. Bizler de hem kendimiz öğrenelim hem sizlerle paylaşalım diye bir Anneler Günü dosyası hazırlayalım istedik.

Öncelikle Anneler Günü ne zaman, 2014’te Anneler Günü hangi gün, bu yıl Anneler Günü ne zaman sorusunu yanıtlayalım. Anneler Günü dünyada Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır. Bu doğrultuda 11 Mayıs yani önümüzdeki pazar günü Anneler Günüdür.

Anneler Günü Nasıl Ortaya Çıkmıştır?
Jarvis isimli Amerikalı bir genç, annesini genç yaşta kaybeder. Kendi kendine her yıl annesinin öldüğü günü özel bir şekilde yad eder ve yasını tutarmış. Birgün, etrafındakilere anneler için özel birgün olması gerektiğini ve kabul edilirse annesinin öldüğü Mayıs ayının ikinci pazar gününün Anneler Günü olmasını istemiş. Kabul görmüş, benimsenmiş ve gitgide yayılmıştır.

Anneler Günü Hediye Önerileri
İş kadını bir anneniz varsa malum çalışıp yorulan, is hayatında stres yaşayan bir kadındır. Anneler gününde rahatlayıp, huzur bulmasını isterseniz güzel bir otelde spa hediye edebilirsiniz. Yenilenme seansı iyi gelecektir ve mutlaka hoşuna gidecektir. Ya da dışarı çıkmak istemezse kendi banyosunda kullanabileceği sabunlar, yağlar ve köpüklerle bir hediye sepeti oluşturabilirsiniz.

Ürünlerin özel tasarımlarına ilgi duyan bir anneniz varsa, ayakkabı, kıyafet gibi bir hediye almayı düşünüyorsanız butik tasarım yapan mağazaları gezmeniz onu mutlu edecektir.

Spor yapan, vücuduna sağlığına özen gösteren bir anneniz varsa yüzerken, yürürken, spor salonunda ya da parklarda vakit geçirirken kullanabileceği ürünler alabilirsiniz. Örneğin Tchibo’nun spor temasından bir hediye seçebilirsiniz.

Alacak hiçbir şey bulamazsanız, aklınıza ne gelse zaten onda var diye hayıflanıyorsanız, en güzel alternatif çiçek. Çiçekten hoşlanmayan kadın yoktur sanırım. Üstelik sürpriz yapayım derseniz ve Avealıysanız CICEKSEPETI yazıp 5060’a gönderdiğinizde gelen şifreyle %40’a varan indirim kullanabilirsiniz.

Küçük ev aletleri almayı düşünenler için birkaç alternatif sunmak gerekirse:

Beko El Blender Seti 205 yerine 99tl
Koctaş’ta Delonghi Thermolon ütü 175tl, Beko Su Filtreli Süpürge 240tl,
Arçelik Yeni Lal Telve özel seti 189tl. Ayrıca 750tl üzeri alışverişlerde ütü hediye ediyor.
Philips Çorba Ustası 270tl, Salata Ustası 200tl
Bosch Blender 80tl, Elektrik Süpürgesi 230tl, ütü 295tl
Vestel Buhar Jeneratörlü Ütü 329tl, ızgara ve tost makinesi 130tl

Ben büyük oynayacağım, anneme araba almak istiyorum diyorsanız Skoda Finans kredi başvurusunda bulunanlara 3 puan indirim yapmakta.

Anneler günü, her annenin hatırlanmayı beklediği, çocuğu tarafından değer verildiğini görmeyi istediği bir gün olarak annelerimizi heyecanlı bekleyişlere sürüklüyor. Yılın bir gününü kendilerine ayrılmış hissetmeleri bile onlar için yeterli bir mutluluk kaynağıyken, çoğu zaman bir öpücüğünüz de hediyeden kat kat mutluluk veriyor onlara. Ama şimdi annelerimiz öpücükle yetiniyor diye de bu iyi niyeti suistimal etmek olmaz.  Sonuçta canımızdan çok sevdiğimiz annemize, aza kanaat ettiği için hiçi reva görmek olmaz. Bu yüzden anneler gününe özel hediye kampanyalarını değerlendirmenizi ve bununla bağlantılı olarak sizin için hazırladığımız anneler günü hediyesi seçeneklerinden oluşan listemizi incelemenizi tavsiye ediyor sizi birbirinden güzel hediyelerle baş başa bırakıyoruz.

 

1-)Kişiye Özel Akrilik Tepsi;

kisiye_ozel_akrilik_tepsi_500

Anneler gününde annenizin ismine özel olarak hazırlayacağınız ve çok özel bir mesajınızı içeren bu şık tasarımlı tepsi, annenizin yüreğini ısıtacak ve her servisini sevgiyle yapmasını sağlayacaktır.

2-)Anneler Günü Hediyesi HDF Çerçeve;

anneler_gunu_hediyesi_hdf_cerceve_500

Üzerinde annenizle çekilmiş en güzel fotoğraflarınızla birlikte anneniz için hazırladığınız bir mesajınızın da bulunacağı bu özel tasarım çerçeveler, ideal bir anneler günü hediyesi seçeneği olacaktır.

3-)Anneler Günü Hediyesi Kuşlu Akrilik Saat;

anneler_gunu_hediyesi_kuslu_akrilik_saat-32316

Sevgi dolu kuşların olduğu yaratıcı figürleriyle, üzerine annenizin ismine özel hazırlatacağınız minik bir mesajınızı  yazdırabileceğiniz akrilik saat, annenizin belki de uzun yıllar saklayacağı en özel hediyesi olacaktır.

4-)Anneler Günü Hediyesi Baharatlık Setleri;

anneler_gunu_hediyesi_baharatlik_setleri_500

Mutfağınızın kraliçesi olan annenize, kraliçelere yakışır bir hediye seçeneği! Anneniz ismine özel hazırlanan bu sete bayılacak ve mutfağının baş köşesinde saklayacaktır.

5-)Klasik Anne Sözleri Kupa Bardak;

klasik_anne_sozleri_kupa_bardak-20865

Hepimizin annelerinin kullandığı klasik anne sözleri vardır. Siz de anneler gününde hem annenizin yüzünü güldürecek hem de çok işine yarayacak bu sevimli kupayı hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

6-)Anneye Özel Magnet ve Çikolata Seti;

anneye_ozel_magnet_ve_cikolata_seti_500

Anneler gününe özel hazırlanan hediyelerden biri de bu özel set olsa gerek. Çikolatalar, canım annem magneti ve övgü dolu bir plaketin bulunduğu bu set hem lezzet, hem de sevgi sunuyor.

Ürüne ulaşmak için tıklayınız.

7-)Saklama Hazneli Merdane;

saklama_hazneli_merdane-31556

Annelerinizin hazırladığı her şeyde bir katkınız olsun istiyorsanız hemen harekete geçseniz iyi olur. Bu merdane hem hamur işlerinde annenizin işini kolaylaştıracak, hem de içinden çıkan şekilli kaplarla kurabiyelerine yaratıcı bir sevimlilik getirecektir.

8-)Melek Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti;

melek_anneye_altin_kolyeli_hediye_sepeti-32302

Sevgi dolu bu sepetin içinden çıkan dolu dolu hediyeler, sevinçten annenizin gözünü yaşartacak ve yıllarca unutamayacağı bir anneler günü hediyesi olacaktır.

9-)Kişiye Özel Mutfağın Baş Tacı Mutfak Önlüğü;

kisiye_ozel_mutfagin_bas_taci_mutfak_onlugu_500

Annelerimiz, yemeklerini daha çok zevkle ve sevgiyle yapsın diye, ona özel hazırlatacağınız bu önlük ideal bir anneler günü hediyesi olacaktır.

10-)Balkabağı Silikon Kek Kalıbı;

pumpkin_cake_mold_balkabagi_silikon_kek_kalibi-22272

Kek yaparken şekilalması konusunda oldukça sıkıntı çeken annelerimize alıp, işlerini kolaylaştıracağımız, oldukça kullanışlı bir anneler günü hediyesi olarak bu silikon kek kalıbını düşünebilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/anneler_gunu/

2 thoughts on “Anneler Günü – Hediyeleri Kampanyaları”
  1. Anneler Günü Kutlu Olsun. Anneler için harika hediyeler tüm ANNELER hediyelerin en güzellerine layıktır.

Sizin Yorumunuz