ankara dans kursları kızılay

Ankarada’ki En İyi Dans Kursları

Dans etmeyi çok seviyorum ama bilmiyorum diyenler için Ankara dans kurslarını sizler için araştırdık ve yazdık.

latino dans stüdyosu dans kursu,
ankara dans okulları

Angora Dans stüdyosu

2003 yılında Kıvanç Gür tarafından kurulan Angora dans stüdyosu kurulduğu günden beri dans tutkunları için hizmet vermektedir. Angora dans stüdyosu büyüklüğüyle ve çeşitliğiyle dikkat çekmekte olup toplamda 830 m2.lik alanda hizmet vermektedir. Angora dans stüdyosu bünyesinde Bachata, Samba, Swing, Tango, Cha cha, Salsa, Meranque gibi latin danslarının yanında Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Halay, Roman dansı, Ankara oyun havaları, Zeybek gibi yerel dans çeşitlerini de bünyesinde barındırıyor. Bu dans kursu En iyi dans kursları arasında yer almaktadır.

Latino Dans Stüdyosu

Latino dans stüdyosu 2000 yılında kurulmuştur. Ankara’nın Çankaya beldesinde hizmet vermeye başlamıştır. Latino dans kursu profesyonel ve tecrübeli eğitmeleriyle dans severlere yardımcı olmaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren Ankara’nın en popüler ve canlı dans kursları arasına girmeyi başarmıştır. İsminden de anlaşıldığı üzere latin danslarına önem verilmiştir.

Fame Dans Stüdyosu

2010 yılı Ekim ayında kurulmuş olan Fame dans stüdyosu eğitim vermeye başlamıştır ve adından kısa sürede bahsettirmiştir. Yenimahalle’de kurulan dans stüdyosu bünyesinde yetkin eğitmenlerle Dans sporu, Jazz-funk, Arjantin tango, Klasik bale, Flamenko, Salsa, Sosyal danslar, Düğün Dansı, Hip Hop ve Zumba dans çeşitlerini barındırmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı çatısı altında dans ve müzik eğitimi vermeye devam etmektedir.

Shine Dans Stüdyosu

Tutku ve yaşam biçimi sloganıyla 2001 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin ilk dans kursları arasında yer almaktadır. Her seviyede ve her yaş grubuna özel hizmetleri olan dans kursunun tecrübeli hocaları ile eğitimine devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara dans kursu 2006 yılında Pirates dans kursu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ardından alanında uzman eğitmenleri bünyesine katıp üçü yurt dışında olmak üzere 10’dan fazla gösteriye imza atmıştır.

Crypto Dans Studyosu ve Spor Kulübü

2004 yılında Berkan Kaymaz tarafından kurulan kurs; üretken, yenilikçi, dalında öncü olmayı başarmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında sayısız başarıya imza atmıştır. Ardından Türkiye’nin ilk salsa teknik ve yarışmacı sınıfını kurmuştur. Ankara dans kursu kategorisinde üst sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Sizin Yorumunuz