Toner Dolum

Teknoloji okan

Ofislerin, okulların, iş yerlerinin şüphesiz ki en önemli cihazlarının başında yazıcılar gelmekte. Yazıcıların can damarıysa bildiğimiz gibi tonerlerdir.

Tonerlerin kullanıldıkça biten bir ürün olması ve sürekli kullanılan bir ihtiyaç olması bizleri yeni toner almaktan ziyade elimizdeki boş tonerleri yeniden doldurtup kullanmaya yöneltiyor.

Bu noktada bizlerin dikkat etmesi gereken husus toner dolumu yapan yerin bu işi ne kadar ucuza yaptığından ziyade ne kadar doğru ve kaliteli yapıyor oluşudur. Eğer ki piyasaya göre çok ucuza toner dolumu yapan bir yer bulduysanız, bu firma tonerleri kartuşa toz toner doldurarak üstün körü bir şekilde yapıyordur. Bu yöntemle doldurulan tonerler oldukça kalitesiz ve lekeli yazım yapmaktadır yani ucuz dolan tonerin çıktısı yavan oluyor.

toner-dolumMarmara Büro toner dolum işini oldukça kaliteli malzeme ve ekipmanlarıyla gerçekleştirip uygun fiyatla hizmet vermekte. Diğer kartuş dolum yapan yerler gibi tek seferlik müşterileri yok, yani bir kez dolum yaptıran ihtiyacı olduğunda yine Marmara Büro’yu tercih ediyor.

Yaptıkları ise toner dolumdan ziyade toner yenileme ya da toneri yeniden üretme adını vermekteler. Çünkü toner dolum işlemini kaliteli ve doğru bir şekilde yaptıklarından dolayı kartuşunuz ilk hali kadar kaliteli çıktı kartuşunuzun orijinal halinden çok daha fazla sayıda çıktı alabiliyorsunuz.

 

“Toner Dolum” üzerine 3 yorum

  1. Volkan dedi ki:

    Hayatımızın vazgeçilmezleri yazıcılar makaleniz sayesinde daha da bilgili oldum

  2. Mustafa dedi ki:

    Toner hakkında yararlı bilgiler için teşekkürler.

  3. alican dedi ki:

    toner dolumu sık yapıyoruz bu firma nasıl bilmiyorum ama bu iş ciddi bir iş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir