Benim Hala Umudum Var

Film-Dizi okan

Benim Hala Umudum Var dizisinde emeği geçen herkese teşekkür etmekle başlamak istiyorum yazıma. Bilmiyorum içinizde izleyenleriniz var mı? Ben ilk başlarda bu dizinin müptelasıydım. Çok seviyor ve beğenerek izliyordum. Gerek oyuncu kalitesi olarak, gerekse senaryosu izlettiriyordu. Tabi filmde Gizem Karaca gibi birinin olması da diziye ayrı bir güzellik katıyor.

İlk başlarda Star Tv ekranlarında yayına giren bu diziden, yayınlama davranışları yüzünden koptum açıkçası. İlk başlarda geç saatlerde ekranlarımıza geldi Benim Hala Umudum Var dizisi. Eve yorgun gelmeme ve erkenden uykumun gelmesine rağmen ne yapıp edip izliyordum. Çok da beğeniyordum Benim Hala Umudum Var dizisini. Hepsinin emeğine sağlık. Buraya kadar her şey normal. Fakat kimin yüzünden olduğunu bilmiyorum ama bu dizinin saatleriyle çok oynadılar. En azından ben öyle düşünüyorum. Bir izleyici için en kötü olan şey alışılan saatlerde sürekli değişiklik yapılması. Geç de olsa alışmıştık, ne zaman kaçta olduğunu biliyor ve izliyorduk. Fakat anlamsız bir şekilde dizi bir 22’de başladı. Bir erkene aldılar. Sonra bir daha geç saate aldılar. Sonra günü değişti. Ohoooo be kardeşim n’aptınız siz yahu. Ben bir dizinin saati ve günüyle bu kadar uğraşıldığını görmedim. Tabii ki 10 yıllık bir dizide olabilir belki ama, yeni ve tutulan bir dizisin, sürekli neden saatiyle oynayıp oynayıp durdunuz anlam veremedim. Şahsen ben o kadar çok sevmeme rağmen, koptum diziden.

İnanın şu anda izlemek istiyorum ama ne zaman nerede, saat kaçta yayınlanıyor unuttum gitti. Takip edilemez bir hızla yayın saatleri ve günleri değişti. İnsan birkaç bölüm kaçırınca, sonrasında da izleme ihtiyacı duymuyor. Çünkü zaten konuyu kaçırmışsın izlesen de yarım kalacak, nasıl izleyesin. Yapımcılara sesleniyorum buradan dizilerin saatleriyle pek uğraşmayın. Ne oldu şimdi daha mı iyi oldu? Eminim dizinin reytingleri düşmüştür. Eğer dizi ile alakalı birileri okuyorsa bu yazıyı, o söylesin. Ben tahmini konuşuyorum, o söylesin düşüp düşmediğini de bilelim. Bence önceden 1000 kişi izliyorduysa şu anda 600 kişiye belki daha aşağıya düşmüştür. Bence insanların emeklerine yazık oldu. Üstüne üstlük bir de tutup kanal değişimi yaptılar. Belki onlarda istemiyorlardı. Belki öyle olması gerekiyordu da böyle oldu bilemem ama bence kötü oldu. Şimdiler de Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor bu dizi. Ama dediğim gibi izleyesim kalmadı ve ne zaman yayınlanıyor onu bile kaçırdım düşünün yani. Ayrıca bazı diziler bazı kanallarda gidiyor. Kanal değiştirince pek gitmiyor o dizi. Çünkü her tv kanalının renkleri aynı olmuyor. Her dizi her kanala uymuyor bence. Şu anda da bana sorarsanız bu dizi için uygun değil bu kanal, muhtemelen yakın zamanda da dizi yayından kalkar sanırım. Yani bu üç güne kalkar demek istemiyorum ama daha hızlı bir şekilde ivme kaybedeceği kesin.

“Benim Hala Umudum Var” üzerine 3 yorum

  1. Vildan dedi ki:

    Ben hala izliyorum gayet heyecanlı bir şekil de devam ediyor ama Fox geçmesi kötü oldu hakikaten

  2. recep dedi ki:

    tahmınlerımız dogru cıktı dızı bu aksam fınal bolumuyle ekranlara veda edıyor

  3. berk kilic dedi ki:

    Piyasada çok fazla ve çok gereksiz diziler var ki insan hangisine bakacağını şaşırıyor? Ardından da iyi bile olsa arada kaynayıp gidiyor. Sanırım Benim Hala Umudum Var bunlardan biri…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir