Gece Açık Oto Tamirci: Eğin Oto

Bu yazım aracı olanlara. Eğer aracınızı bir kiralama firmasından edinmediyseniz ve aracınızın garantisi bittiyse; Kağıthane, Maslak, Sarıyer, Levent, Seyrantepe, Ayazağa, Beşiktaş ve civar semtlerde bulunuyorsanız bu yazım tam sizin için. Bünyesinde bulunan yaklaşık 20 ustasıyla gece gündüz hizmet veren Eğin Oto, 4.Levent Oto Sanayi Sitesi’nde bulunuyor.

 

Buranın en büyük avantajı, kaporta hariç aracınızla ilgili her şeyi tek bir yerde yaptırabiliyor olmanız. 2001 yılından beri faaliyet gösteren Eğin Oto uygun fiyatları ve profesyonel ekibiyle sizleri ağırlıyor. Bünyesinde yedek parça da olan Eğin Oto araç markası gözetmeksizin hizmet veriyor. Üstelik aracınızda LPG varsa ve bununla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, Eğin Oto’da bulunan Özer Usta tam size göre. Her türlü sorunun üstesinden gelebilen biri. Bunun dışında az önce de belirttiğim gibi Eğin Oto 7/24 hizmet veriyor. Yani gece yolda kalanlar ve taksiciler bilir. Gece açık tamirci bulmak çok kolay değil benim bildiğim kadarıyla. Sabaha kadar hizmet veriyor olması gerçekten güzel. Ayrıca yakın civarlarda yolda kaldığınızda, takviye vs. işlemler için de yardımcı oluyorlar. Kaldığınız yere gelip, aracınızı çalışır hale getirip, isterseniz tam onarım işlemleri için sizi tamirhanelerine davet ediyorlar. Müşteriler için bir bekleme salonu olan bu tamirhanede, aracınızın yapılmasını beklerken salebinizi yudumlayabilirsiniz.

Yetkili Kişi Gökhan Bey: 0534 766 88 11

0212 264 53 85

5 thoughts on “Gece Açık Oto Tamirci: Eğin Oto”
  1. oto tamircinin gece açık olması çok iyi aniden araba bozuldupundan yardımcı olurlar

  2. gerçekten gece yolda kalınca ınternetten den buldum bu tamirhaneyi çok kısa sürede uygun bir ücretle sorunu çözdüler tebrik ediyorum gerçekten yolda kaldık diye fırsatçılık yapmadılar tavsiye ediyorum

  3. Gece yolda kaldım önemli bi işim vardı.eğin otoyu aradım ve sorunu 15 dakikada çözdüler.gece fırsatcılıgıda yapmadan uygun fiyatla işimi hallettiler.Kesinlikle tavsiye ediyorum ve çok tesekur ediyorum.

  4. Fiatlar uygun müsteri memnuyeti süper arabaya davranış biçimleri on numara .işcilikleride güzel tavsiye ederim.vurdu kırdı çalışma yok

Sizin Yorumunuz