Paypal Nedir? Paypal Kart Alma ve Paypal Para Kazanma

Paypal Türkiye için hizmetlerini durdurdu.

190 ülkede hizmet veren ve ortalama 100 milyon üyesi olan Paypal, en güvenilir online para transfer servisidir. Paypal üzerinde, kişisel ve kurumsal hesabınız ile, şahıs ve şirketlere saniyeler içerisinde para gönderebilir ve alabilirsiniz. Dünya’nın en ünlü alışveriş sitelerinden olan eBay başta olmak üzere, günümüzde bir çok tüzel ve gerçek kişiler Paypal servisini kullanmaktadır.

Paypal

PayPal, sektöründe lider dolandırıcılık önleme ve güvenlik sistemleriyle kredi kartı bilgilerinizi korur. PayPal’ı kullandığınızda finans bilgileriniz asla mağazayla paylaşılmaz.

Neden Paypal Kullanmalı?

  • PayPal ile alışveriş yapın veya para gönderin – ücretsizdir
  • Bilgilerinizi PayPal’da kaydederek alışveriş yapma ve ödeme işlemlerinizi kolaylaştırın
  • PayPal dünyanın her yanında binlerce işletme tarafından kabul edilmekte ve eBay.com’da tercih edilmektedir

Paypal Kart Alma

Paypal, yakın zamanda “online transfer” metodunu aşarak, yaptığı işin kalitesini somut düzeye çekmiştir. Paypal Kart, bunu en güzel örneğidir. Herhangi bir banka kartı ile alışveriş yapabildiğiniz her yerde geçerli olan bu kartı alabilmek için, 2 yöntem bulunmaktadır.

  1. İnternetten Başvuru
  2. Mağazalar

1-) İnternet üzerinden Paypal Kart başvurusu için, arayüz üzerinde “Nakit” kategorisinden, “Paypal Nakit Kart Almak İstiyorum.” seçeneğine tıklayarak, form doldurabilir ve diğer yönergeleri izleyebilirsiniz. Kartınız, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim edilecektir.

2-) Bulunduğunuz lokasyon çevresinde bir çok mağaza içerisinde Paypal Kart bulabilirsiniz. “Buraların yabancısıyım, mağaza nerede bilmem, tam adres ver!” diyenler ise, Paypal Nakit Kart başvuru arayüzünden “Satış Noktaları” sayfasına girip, etrafında Paypal Kart satan mağazalara göz atabilirler.

Paypal Para Kazanma

Çeşitli webmaster forumlarında veya bloglarında, internetten para kazanma adı altında açılmış, birbirinden farklı yöntem ve teknikleri barındıran içerikler bulabilir, size uygun gelen bir yolu izleyerek, Paypal’da kazanacağınız para kapasitesini arttırabilirsiniz. Bunun yanında, yaptığınız irili ufaklı tüm iş ve işlemlerin ücretlerini, en güvenilir ödeme yöntemi olan Paypal ile almak isteyebilirsiniz.

2 thoughts on “Paypal Nedir? Paypal Kart Alma ve Paypal Para Kazanma”
  1. Paypal artık geçersiz.Çünkü,Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmuş.Artık Türkiye’de paypal üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapılamayacakmış.Paypal müşterileri daha önceden hesaplarında biriken paraları Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirlermiş.

Sizin Yorumunuz