Öğrenci İçin Ucuz ve Kullanışlı Yazıcı – HP Deskjet 1510

Merhaba, bugün sizlere hp deskjet 1510 yazıcıdan bahsedeceğim. Bu yazıcıyla tanışma hikayem aslında bir kampanyaya dayanmakta. Ünlü bir internet sitesi üzerinden yapılan, daha doğrusu 1000 TL  üzeri yapılan alışverişlerde 30 TL’ye geldi bu yazıcı bana. normalde fiyatı 150 TL civarındaydı o dönemde. açıkçası 30 liralık bir yazıcının bu kadar güzel çıkabileceğini hiç tahmin etmiyordum ve beklemiyordum.

1000 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız zaman İki üründe böyle kampanya vardı. ben tercihimi hp yazıcıdan yana kullandım. Çok ihtiyacım yoktu ama ilk kez evimde bir yazıcı olacaktı, bu fırsatı kaçıramazdım. söylediğim gibi 30 TL’ye almış oldum, bu sayede bu bilgisayar yazıcısını ve çok memnunum. bu kadar güzel, bu kadar işlevsel bir yazıcı olacağını tahmin etmiyordum. neden diyecek olursanız; eski patronum 500 TL’ye bir yazıcı almıştı, bunun yaptığı işin aynısını yapıyordu. üstelik çekimleri daha kalitesizdi. haliyle ben de 30 TL’ye bir yazıcı alınca çok fazla bir şey beklemiyordum ama yaklaşık altı aydır bu hp marka yazıcıyı evimde kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyorum.

ogrenci-icin-Ucuz-ve-Kullanisli-Yazici---HP-Deskjet-1510

öyle güzel bir makine ki hem yazıcı olarak kullanabiliyorum (üstelik hem renkli hem de renksiz çıktı alabiliyorum, bu çok hoş bir şey) hem de fotokopi ihtiyacını karşılıyor. aynı zamanda  scanner olarak da kullanabiliyorum. yani anlayacağınız üç fonksiyonlu bir  yazıcının yapabileceği her şeyi yapabilen, çok tasarruflu ve en uygun bilgisayar yazıcılarından biri.

Bu yazıcı ile artık çıktı almak için internet cafe aramak zorunda kalmıyorum. dökümanları pdf olarak bilgisayarıma aktarabiliyorum. aynı zamanda da fotokopi ihtiyaçlarını karşılayabiliyorum ve bunların hepsi tek bir cihazda. gerçekten çok memnun kaldım bu yazıcıdan; hatta şu anda bazı evrakları hazırlamamda bana yardımcı oluyor; bundan dolayı aklıma gelmişken sizlerle paylaşmak istedim.

belki siz de yazıcı ihtiyacınızla ilgili aramalar yapıyorsunuzdur; bu makale ile bir nebze de olsa size yardımcı olmak, bir fikir vermek istedim. kesinlikle hp deskjet 1510 yazıcı size tavsiye edebileceğim hem ucuz ve ekonomik hem de çok fonksiyonlu bir yazıcı. belki fiyatları şu anda daha uygundur, güncel fiyatları için google’da yeni bir arama yapabilirsiniz.

13 thoughts on “Öğrenci İçin Ucuz ve Kullanışlı Yazıcı – HP Deskjet 1510”
  1. Yazıcı her evde olmak zorunda ne zaman lazım olacağı belli olmuyor fiyat konusunda Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

  2. Bu yazıcıyı Teknosa’da görmüştüm 100TL idi indirime girmiş ayrıca tam dolu renkli ve siyah kartuşda veriliyor.

  3. Üniversite öğrencileri için ideal bir fiyat olmuş.Bu tür ürünlerin daha fazla olması lazım.

  4. Yazıcı ancak kartuşu doldurulabiliyorsa faydalı bence. son zamanlarda çipliler çıktı, dışardan doldurmak zor oluyor.

  5. Seneye üniversiteye gidicem banada lazımdı ucuz yollu böyle bir yazıcı 🙂

  6. Öğrenciler için fiyatı ucuz ancak çoğu yazıcı bir kere kartuş bitene kadar kullanılıyor malesef.

  7. evet ucuz ve kullanışlı ama cok sorun cıkartıyor onermıyorum bendede vardı en son dayanamadım gittim paraya kıyıp adam gibi bise aldım

  8. 30 tl bence hiç birşey öğrencilik hayatımı düşündüm de kaç 30 lar vermişizdir sınav zamanı çıktılara

  9. Bugünün printerlarının artık kartuşu olmamalı, mürekkep tanklı olanlar çok daha az maliyetle çok daha fazla sayfa basıyorlar. Kendisi 200 lira pahalı olsa bile eğer sık kulanan biriyseniz, hemen kendini amorti ediyor.

Sizin Yorumunuz