ESET ile Bilgisayarınızı TEB ÜCRETSİZ Korusun!

Ücretsiz virüs programlarının ne kadar işe yaradığı aşikâr biliyorsunuz. Her şeyin lisanslısı makbul 🙂 Hazır Türk ekonomi bankası bize böyle bir fırsat sunmuşken değerlendirmek lazım diye düşünüyorum. Teb internet bankacılığı müşterilerine 6 ay boyunca eset virüs programını, ücretsiz kullanma şansı veriyor bu aralar. Yapmanız gerekenleri aşağıda paylaşacağım. Eğer hali hazırda virüs programınız yok ise değerlendirmenizi tavsiye ederim. Zira internet dolandırıcılığının büyük ölçüde önüne geçmek istiyorsanız, lisanslı ürünler kullanmanız faydanıza olacaktır. Bu gerek işletim sisteminiz olan windows anlamında olsun, gerekse kullandığınız virüs programları için olsun, aynı şekilde geçerlidir. Bilgisayarınız güvenli bir bilgisayar olmalı. Özellikle bu bilgisayarınızdan, bankacılık işlemlerinizi yürütüyorsanız. Her yerden internet bankacılığınıza girmemenizi de aynı şekilde tavsiye eder saygılar sunarım.

 

ESET Smart Security

Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenlik yazılımı* TEB Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanan herkese ücretsiz!

ESET Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle, ESET Smart Security 7 ve ESET Mobile Security programlarını TEB Bireysel İnternet Şubesi kullanıcılarına 6 ay süre ile ücretsiz sunuyoruz.

Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey TEB Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yapmak! TEB Bireysel İnternet Şubesi Kampanyalar menüsündeki ESET Smart Security 7 sayfasından ürün anahtarınızı öğrenip, anti-virüs programınızı aktive edebilirsiniz.

* United Consultant 06 Nisan – 02 Mayıs 2011 BrandTracker araştırma sonucuna göre, Türkiye’de bilgisayar kullanıcılarının %33’ü ESET ürünlerini kullanıyor.

ESET Smart Security 7

ESET Smart Security 7 ile bilgisayarınızdan daha güvenli işlem yapabilirsiniz. ESET Smart Security 7;

  • ESET NOD32 Antivirus,
  • Firewall,
  • Antispam,
  • Ebeveyn Kontrolü

özelliklerinin tümünü içeren Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için gelişmiş bir güvenlik yazılımıdır.

ESET Smart Security 7 programını indirmek için tıklayın.

ESET Smart Security 7 kurulum kılavuzu için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Sizin Yorumunuz