En Uygun Cep Telefonu Tarifesi Woops

Zaten avea kullanıcısı olan ben woops’u keşfettim. Hem de bu keşif benim faturamda yüzde 50’ye varan bir rakamla kendisini gösterecek. 60 lira ödüyordum ve woops’u duydum hemen kaydolmak için aradım.

Öncelikle bu tarifenin mayıs sonuna kadar uzatıldığını söylemek isterim. Yapmanız gereken tek şey 7-25 yaş arası birisi iseniz T.C. nizi hazırlamak veya o yaş aralığındaki bir yakınınızın, arkadaşınızın T.C. sini ödünç almak. Eğer zaten avealıysanız, Bu tarife 28 lira karşılığında vergisiyle beraber 30 lira civarında bir rakam yapıyor. Evet bu tarife 30 lira karşılığında size her yöne 500 dakika, her yöne 5000 sms ve 2gb internet sunuyor. İnternet hızınız kotayı çok zorlarsanız bir süre sonra düşecektir. Eğer bu tarifeye başka operatörden geçecekseniz daha şanslısınız çünkü o zaman bu kullanım rakamlarına 23 liraya sahip olabiliyorsunuz. Tabi ki bir yıl taahhüt vermeniz durumunda. Taahhütü bozarsanız, yararlandığınız indirimler sizden geri alınıyor.

Bu tarifeye mesaj atarak da geçebilirsiniz fakat çok uğraştırır ve karışık biraz, 4 yere mesaj atmanız gerekiyor. Yok söz yaz buraya at yok şunu yaz buraya at yapana kadar iki dakika benim gibi 444 1 500 avea müşteri hizmetlerini arayın derim ben.

Gsm operatörleri arasındaki rekabet bize yarıyor açıkçası neredeyse konuştuğumuz için üste para verecek duruma geldiler. Ben de hangisi ucuz ise bir ona geçiyorum bir ona geçiyorum 🙂 Bu konu ile ilgili sorunuz var ise sorun yardımcı olmaya çalışırım.

5 thoughts on “En Uygun Cep Telefonu Tarifesi Woops”
  1. Fiyat gerçekten çok iyiymiş. Yarı yarıya daha ucuz ve paket içeriği de gayet güzel.

    1. ama ılk on gunden sonra gerı kalan 20 gunde ınternet paketı yetmıyor ve cok yavas

  2. Fiyat iyi ama aveanin interbeti ozeklikke bu tarife de cok coj yavaskullandim memnun kalmadim

  3. Fiyat içeriğe göre gerçekten çok uygun ama önemli olan internetin hızlı olup olmaması. Vodafone kullanıyorum ve internetim bazen çok yavaşlıyor. Eğer bu pakette internet hızı düşük değilse geçiş yapabilirim.

Sizin Yorumunuz