Cendere Vadisi

Bir zamanlar taşı toprağı altın denilen İstanbul’da yasam sürmek artık gün geçtikçe zorlaşır oldu. Sürekli artan bir nüfusun yani sıra hızla azalan yasam alanları yerlerini tek düze beton yapılara bırakmakta. Tüm bu betonarme alanların arasında Cendere Vadisi, 350 hektarlık yeşil bir alan ile İstanbul’un tam merkezinde gizli bir bahçe gibi duruyor.

Cendere vadisi projesi hayata geçirilmeden önce, bu bölgede sanayi tipi yapılar alıyordu. Hayata geçirilen Cendere Vadisi ile günümüz teknolojisiyle inşa edilen binalar ve yasam alanlarıyla, sosyal ve kültürel acıdan Cendere’nin çehresi hızla gelişmekte.

Öncelikle nerede olduğundan bahsedelim size. İstanbul’un tam merkezinde dedik ama yerini belirtmedik. Avrupa Yakasında Sarıyer’de bulunmaktadır. İstanbul’un ortasında tüm mesafelere yakın denilebilecek bir alanda Cendere Vadisi. Havaalanına yakın olması tabii ki ayrı bir avantaj. Bu yaşanılabilir alanda yapılan evlerin yanı sıra iş merkezleri ve eğitim için gerekli tüm yerler düşünülmüştür. Özelliklede çocukların okulları ve eğitim görebilecekleri alanlar özenle yapılmıştır.

Cendere Vadisi iş alanları bakımından uygun bir yer fırsatları değerlendirmek isteyen iş sahipleri için avantaj demekte fayda vardır. Yeni kurulan bir alan ve sizler için her şey düşünülmüş siz neden işinizi genişletmek veya kurmak için böyle bir yeri düşünmeyesiniz ki.

Yaklaşık olarak 350 hektarlık alanda çalışmalar yapılmakta ve bu şehirde yaşamak için herkes yaraşacak desek yalan olmaz.

Yıllardır plansızca yerleşilen Kâğıthane’nin Cendere bölgesi, cendere vadisi projesi ile eski görkemli haline geri donuyor.

Cendere Vadisi büyük bir mimari alana yayılmış bir yasam alanı ve sürekli gelişmekte. Bu sebeple cendere vadisindeki gelişmeleri, yeni hizmet yerlerini takip etmek ve ihtiyaç duyduğunuzda bilgisayarınızdan veya cep telefonlarınızdan hizmetlere ulaşmak için www.cenderevadisi.com adresi hizmetimizde.

Cendere vadisinde eczaneye mi ihtiyacınız var? Tek tık ile ulaşabilirsiniz. Cendere vadisinde yeni bir ev ya da işyeri mi bakıyorsunuz? Yine tek tıkla emlakçılara ulaşabilirsiniz.

Cendere vadisinde yer alan ikamet yerinize göre, yakınınızda bulunan firmaları, kurumları ve yasam alanlarını yine cenderevadisi.com üzerinden görebilmekte ve nasıl gideceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dediğimiz gibi Cendere Vadisi hızla kültürel anlamda gelişmekte olan bir yasam alanı. Ve bu eksende cenderevadisi.com portali üzerinden vadi sakinleri ile sohbet edebilir sosyal olarak da fikirleriniz ile yasam alanlarınızın daha da güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Keza bunun yani sıra isterseniz portal üzerinde blog tutabilir veya vadi sakinlerinin yazmış olduğu blogları okuyabilirsiniz.

7 thoughts on “Cendere Vadisi”
  1. İlginç,bakir bir o kadarda huzur verici bir yere benziyor .ilgilenenler kaçırmamalı bence

  2. Eskiden merkeze yakın evler alınıyordu genelde ama artık firmalar şehir merkezinden uzak çok güzel konutlar inşaa ediyorlar. Bu tür evler ilgi görüyor artık.

  3. Cendere Vadisi, size eşsiz bir hizmet sunuyor. doğrusu nerde olduğnu nasıl gidildiğinide merak ettim

Sizin Yorumunuz