Banka Kasası Kiralamak İçin Kaç Resim Gerekli?

Az önce bu soru ile karşılaştım ve hemen sizinle paylaşıyorum arkadaşlar; bu gün çalışkanlığım ve gevezeliğim üstümde.

Az önce bunu arayarak sitemize giren arkadaş, bir daha girersen 2kafadar.com’a bu sefer cevabını alacaksın.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki birikim yapmak için kiralık kasa masraflarını göğüslemeyin bence. Çok para istiyorlar yazık günah. Altın biriktirecekseniz altın hesabı açın derim ben, yine de siz bilirsiniz.

Sitemizde kiralık kasalarla ilgili epey yazı yazdık; diğer yazılara ulaşmak için sağ tarafta bulunan arama bölümüne kiralık kasa yazmanız yeterli. Kiralık kasa ile ilgili tüm yazılar listelenecektir.

Gelelim sorumuzun cevabına arkadaşlar: bankalarda kiralık kasa açtırmaya gittiğinizde yanınızda iki adet resim bulunması yeterlidir. İki tane bile fazla çünkü sadece resim, size açılan kiralık kasanın bir formu var. Kağıt gibi değil karton gibi sert bir başvuru formu gibi bir şey oraya bir tane yapıştırılıyor ki kasanın sahibi görsel olarak da kontrol edilsin.

Ortak kiralık kasa ise ortaklardan her biri için resim gerekli. Onun dışında başka bir yere yapıştırmak için resim istenmiyor ama siz ne olur ne olmaz fazla bir tane varsa götürün ama daha fazla resminiz var ise yanınıza iki resim alın. Bazı bankalarda işleyiş farklı olabilir. Bana küfür etmenizi istemem 🙂

One thought on “Banka Kasası Kiralamak İçin Kaç Resim Gerekli?”
  1. Birgün kiralık kasa ihtiyacı duyarım inşallah.şaka bir yana bililendirmeniz sayesinde git gel yapmaktan kurtulmuş olundu

Sizin Yorumunuz