2Kafadar.com Yayın Hayatına Başladı

Herkese merhaba, 2kafadar.com 09.11.2013 tarihi itibariyle yayın hayatına başladı.

Umarız bu tarihten itibaren, sizlere yararlı yazılarla hizmetinizde olacağız. Blogumuzda hayata dair her şeyi bulabilirsiniz. Dinden finansa, otomotivden teknolojiye, yeme&içmeden hobilere kadar her şeyi sizler için araştırıp sunacağız.

2Kafadar isminin nereden geldiğine gelirsek, biz iki arkadaşız; Okan ve Recep. Daha önceleri bir çok kez blog yazdık. Bu sefer ortaklaşa bloglayalım dedik. İsmi ne olsun ne olsun diye düşünürken, aklımıza bu isim geldi. Bir an önce ismi alıp blogumuzu kurduk. Size daha iyi hizmet vermek adına premium tema tercih ettik. Böylelikle hem görsel anlamda hem de işleyiş anlamında, size daha iyi bir sunum yapabileceğimize inandık. Paraya kıydık sizin için anlayacağınız 😀 .

Çeşitli kategoride farklı bilgiler sahibi olmak istiyorsanız bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Sitemizde yer alan bilgi ve haberlere sizler de yorum yaparak kendi fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız, bizlere yol gösterici olacaktır.

2kafadar.com

04.12.2017 Güncellemesi

İkimizin en büyük zevki özellikle bir araya geldiğimizde yeni şeyler keşfetmek. Bu yüzden genellikle beraber dışarı çıktığımızda plan program yapsak da mutlaka hiç hesapta olmayan birkaç yere de uğrarız. Yeni kişilerle tanışırız, yeni şeyler yeriz, yeni şeyler öğreniriz.

Dışarıdan birisi baktığında belki iki ayrı zıt kutup gibiyiz fakat bir noktada fikirlerimiz uyuşur. Bu devirde iyi insan bulmak bile zorken, ben kendi adıma kardeşten de iyi bir dost bulmanın sevincini her zaman duyuyorum.

2Kafadar‘ı açtığımızdan bugüne dek, çok ciddi zaman ayırıp ilgilendiğimiz de oldu, belki aylarca hiç elimizi sürmediğimiz de oldu. Ama bizi hiç yarı yolda koymadı. Kendi masrafını çıkarttığı gibi ek kazanç da sağladı. Bunun en önemli sebebi olarak, samimi olarak yaptığınız paylaşımlarımızda hiçbir zaman abartıya kaçmayıp, oldukça objektif olmaya çalıştık ve eğer ki subjektif bir yorum da katıyorsak bunu özellikle vurguladık. Bu yüzden yıllar önce yazdığımız bir bilgi bile bugün hala geçerliliğini koruyor.

Biz iki kafadar 2kafadar.com ‘a yaşamış olduğumuz deneyimlerimizi, kullanmış olduğumuz ürünleri, kazanımlarımızı, kaybettiklerimizi yazıp paylaşmaya, kah sık sık kah nadiren devam edeceğiz. Bugüne dek 2Kafadar’dan okuduğunuz bir yazı, gündelik hayatınızda işinize yaradıysa ne mutlu bize.

Bir daha ki güncellemeyi ne zaman yaparız tabii ki bilemiyoruz. Şimdilik okumaya, öğrenmeye, paylaşmaya devam.

İnsanlıktan ayrılmamak dileklerimizle…

2 thoughts on “2Kafadar.com Yayın Hayatına Başladı”
  1. hayırlı uğurlu olsun başarılar temanızdan kaynaklanabilir bir yavaşlık söz konsu sitenizde kontrol etmenizde fayda var

Sizin Yorumunuz