En İyi Islak Mendil

Alışveriş recepozan

Islak mendil deyip geçmeyin arkadaşlar, kullanım esnasında küfür sebebidir. Çekersin gelmez, çekersin on tane gelir, çekersin suları fışkırır yüzüne, çekersin bla bla bla bla diye devam eder bu aksiyonlar.

Hâlbuki zor zamanlarda ve acil müdahalelerde yardımımıza Hızır gibi yetişmesi gereken bir üründür kendisi. Sağlık anlamında vücuda temas etmesi tartışılıyor olsa da, özellikle bebekler üzerinde yine de en önemli yardımcımız hiç kuşkusuz.

Islak mendillerde birçok marka var bildiğiniz üzere, baş döndürecek kadar var yani. Bazen öyle oluyor ki büyük süper marketlerin bir duvarı, komple ıslak mendil markaları ve çeşitleriyle dolu. İnsanın kafası karışıyor değil mi? Üç al iki öde, beş al üç öde, yok büyük paket, yok avantajlı paket 🙂 Haksız mıyım? Bir girdin mi o reyona, eğer bir de dur neymiş bi bakayım dedin mi tamam; yarım saatin gitti demektir. O kadar marka, çeşit, fiyat, kampanya var ki insanın kirli dolaşası geliyor. Bunda bu kadar adet var, bu kadar paket var, yok bu organik, yok bu bebek cildine özel, kılı tüyü bitmiyor.

Family Islak Mendil

Benim gibi psikopat bir temizlik hastası iseniz işiniz daha zor ama artık saldım. Mücadele etmeye gücüm kalmadı. Kendimi sadece BİM marketlerinde bulunan ıslak mendilin kollarına attım. Bana göre en iyi ıslak mendil, hepsinin en azından birçoğunun tadına bakan biri olarak söylüyorum ki Bim marketlerinde satılan family ıslak mendildir.

Çektin mi tek tek gelir, geç kurur, kalitelidir, ucuzdur, adet olarak da fazladır. Benim evde peynir ekmek gibi bulunan bir üründür. Eğer sizler de en iyi ıslak mendil nedir diye Google amcada arama yapıyorsanız, benim yazımı dikkate almanızı rica ederim 🙂

He yanlış anlamayın şirketin yüzde 36,3’üne ortak falan değilim; normal, sıradan, yolda yürüyen bir vatandaş olarak söylüyorum.

 

family-ıslak-mendil

“En İyi Islak Mendil” üzerine 7 yorum

 1. dobra dedi ki:

  Bim marketler zincir candır can. En iyi ıslak mendil olsun, diğer ürünleri olsun her zaman tercih sebebidir.

 2. Mert dedi ki:

  Valla ucuz diye alıyoruz sonra paketten 1 tane alalım derken 10 tane birden geliyor adamın eline. Ucuz etin yahnisi misali 🙂 Paylaşım için teşekkürler.

 3. melike dedi ki:

  Benzin istasyonlarından verilen mendiller de paketi açtıkran beş dakika sonra kuyor. Teki değil ama, bütün paket…

 4. Selçuk dedi ki:

  Şahsen benim için en iyi ıslak mendil alkol içermeyen ve kötü kokmayandır. Bu yazı üzerine önerdiğiniz ıslak mendili deneyeceğim.

 5. Orhan dedi ki:

  Evet Bim de satılan daha iyi. Artık merdiven altı ıslak mendil üretimi oldukça fazla. Denetim var mı bilmiyorum.

 6. Melih dedi ki:

  Bence komili daha güzel. Hem zeytinyağ içeriği var.

  1. recepozan dedi ki:

   Ama o tek tek gelmiyor çekince 4-5 tane birden geliyor ayrıca ağzıda kapanmıyor açılıyor kendi kendine jelatini bu kapaklı çıt kapanıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir