MosModa Blog

Son zamanlarda moda oldukça ön planda olan bir unsur haline geldi. Artık sadece kadınların değil, erkeklerin ve hatta çocukların kendilerine has bir modası oluşmaya başladı. Her ne kadar öncülüğü kadınlar üstlenmiş olsa da moda konusunda çocuk ve erkekler bir hayli ilerledi. Öncelikle erkeklerin moda anlayışına mosmoda aracılığıyla değinelim.

2016 moda konusunda oldukça iddialı bir sene olacağa benziyor. 2015’in gelişinden de bunu anlamıştık. Erkeklerin pantolon paçalarını kıvırması, uzun ve salaş hırkalar, oversize t-shirtler, senenin en patlayan ve göz alıcı parçaları oldu, olmaya da devam ediyor. Aynı zamanda pantolonun içinden çıkan çoraplar da hoş bir görüntü yaratıyor. Son zamanlarda papyonların da eskiye nazaran daha çok ortaya çıktığını görüyoruz. Erkekler varoluşları gereği rahatlığa ihtiyaç duyarlar, hal böyle olunca kıvrılmış pantolonların altında spor ayakkabılar pek de bizi rahatsız etmiyor. Özellikle takım elbise konusunda mavi rengi, ve kareli deseni tercih ediyorlar. Erkek modası da bu tarzda gidişat gösteriyor.

Erkeklerin yanı sıra gözümüze çocukların da moda sevdası çarpıyor. Annelerine veya babaların uygun giyindirilen çocuklar, bu durumdan oldukça hoşnut gözüküyor. Deri ceket, trikolar ve şortlar kız çocukları için revaçta. Erkek çocuklar için giydirilen kısa pantolonlar ve üzerlerine takılan kemerler sevimli bir görüntü yaratıyor. Kimi zaman da pantolon askısı takıp gömleklerini de pantolonların içine sokan erkek çocuklar cool ve havalı gözüküyorlar.

Moda konusundan konuşunca mosmodablog.com‘a değinmeden olmaz. Son zamanların trendlerini oldukça detaylı anlatan bu site, moda konusunda iddialı insanların gözdesi olma yolunda ilerliyor. Kadın, çocuk ve erkek modasına ait olan ne varsa bu sitede bulmanız mümkün. Bunların yanı sıra ünlülerin moda anlayışları, onların giydiği veya kullandığı kıyafetler ve aksesuarlara da değiniliyor. Modanın vazgeçilmez ürününün kıyafetler olduğunu az çok biliyoruz. Kıyafetin tamamlayıcısı olarak makyaj da çok önemli bir faktör. Bu faktöre de değinen Mosmoda en trend makyaj ürünlerini tanıtmaktan da geri kalmıyor. Güzellik kategorisi adı altında bu ürünleri bulabilirsiniz. Son olarak bu site; gündemde ki konuları da modaya uyarlayarak farklı bir moda anlayışı sunuyor.

Faaliyette olduğu dönemde bütün geri dönüşler olumlu olduğu için ve piyasadaki önemli isimlerden biri oldukları için bu tanıtım yazılarını yayınlamıştık. Fakat aylardır bu site üzerinden alışveriş yapanların hiçbir şekilde firmaya ulaşamadıkları ve para iadesi ya da ürünlerin teslim olmadığını görüyoruz. Bu sebepten, firmadan açıklama yapılmadığı için yazıyı silmiyoruz, fakat kullanıcı yorumları yeteri kadar açıklayıcıdır sanırız.

6 thoughts on “MosModa Blog”
  1. Valllahi şaka maka bende bayağı bir takip eder oldum modayı,sitede güzel takiptetim

  2. yazıda erkeklerin moda anlayışına mosmoda aracılığıyla değinelim.bilgisi verilmiş

  3. Malum moda hızlı geçip gidiyor bu yüzden bende takip ediyorum sitelerden ,alternatif site bulmak güzel oldu

  4. Mosmoda en trend makyaj ürünlerini tanıtmaktan da geri kalmıyor. anladığım kadarı ile işlerini titiz yapıyorlar

  5. Vallahi bende takip ediyorum modayı malum bir adım önde olmak lazım devir moda devri

Sizin Yorumunuz