Kedi ve Köpekler İçin Bozita Mamaları İle Sağlıklı Gelişim

Bozita mama, İsveç’te üretilen ve bölgenin köpek ve kedilere verdiği değeri tam anlamıyla gözler önüne seren mama olarak bilinmektedir. İçeriğindeki dengelenmiş proteinler sayesinde, özellikle yavru ve gelişmekte olan köpekler için geniş bir beslenme alışkanlığı sunan bozita mama, özellikle gelişme çağındaki köpekler için büyük bir önem taşımaktadır. Bozita köpek maması, sindirimi yüksek tavuk etinden faydalanılan ve küçük köpekler için en ideal beslenme türü olan mama formülü kullanmaktadır. Ayrıca geyik eti, kuzu eti gibi beslenme kaynağı sağlayan konserve türleri de bulunmaktadır.

kedi-kopek-mamasi

Bozita kedi maması ise, içeriğindeki zengin balık aroması ve parçaları ile kedilerin en çok sevdiği mama türü olmaktadır. Bilindiği gibi özellikle kedilerde sindirimi kolay olan mamalar tercih edilirken, bozita mamaları da sindirim noktasında ortaya koyduğu kalite ile kendini kanıtlayan markaların başında gelmektedir. Sizler de bozita marka mama almak istiyorsanız, kedi veya köpeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesini istiyorsanız, alanında lider konumda bulunan ve müşteri memnuniyetini esas alan www.petmamashop.com adresine girebilir ve hızlı şekilde bozita mama siparişi verebilirsiniz.

https://www.petmamashop.com/bozita-kedi-mamasi

6 thoughts on “Kedi ve Köpekler İçin Bozita Mamaları İle Sağlıklı Gelişim”
  1. Kedisi ya da köpeği olan kişilerin dikkat etmesi bir konu bence sağlıklı bir şekilde beslemeleri için iyi mama markası gerekiyor.

  2. Bozita marka mamaları bende görmüş fakat denememiştim bizim terrier 13 yaşında seçici davranmam gerekiyor deneyeceğim

  3. Herkesin rahatlıkla sadık dostlarına yedirebileceği bir marka tavsiye ederim

  4. ihtiyaclara göre üretilmiş sağlıklı güçlü köpek maması onların damak tadına göre üretilmiş.

  5. Bozita gerçekten harika bir mama. Bu 6. ayımız bizim ufaklık severek yiyor, ilk başta geyik etlisine bayılıyordu şimdi somonlunun hastası. Onun böyle severek yemesi çok hoşuma gidiyor, benimde besin besin dengesi ve içeriği açısından içim rahat.

  6. Kedim 8 aylık mamaya başladığından beri Bozita kullanıyoruz ve gayet memnun kaldık şuan sağlığı yerinde maşallah, veterinerde bir sorun olmadığını söyledi. hala da severek yiyor hatta başka bir mama deneyeyim dedim bir ara ama ağzına sürmedi. 🙂

Sizin Yorumunuz