WOOPS O da Ne?

Avea,  gençler için hazırladığı, uzun suredir gizlilik içinde tasarladığı yeni oluşumunu nihayet gün yüzüne çıkardı. Woops. Peki ne bu Woops?

Woops’un hedef kitlesi gençler. Çeşitli kampanyalar, her kesime uyacak fırsatlar, etkinlikler barındıracak. Tabii bunların yanında esas olayı, gençlerin isteklerini karşılayan bir operatör ürünü hedefi.

Woops dünyasında her an yeni bir fırsat Avea’nin tabiriyle Woops görmek mümkün. Şu anda örneğin Woopslular için cepten Twitter bedava. Ayrica League Of Legends oynayan Woopslu sihirdarlara 10 galibiyetlik IP hediye. Yeni telefona ihtiyacım var diyorsan ve Woopsluysan s4 mini ayda 1tl. Gencim ve artik ayağım yerden kesilsin diyorsan da YOYO üyeliği yıllık 9tl. Tabii bunlar bir işine yaramıyor olabilir ama dediğim gibi Woopslar her an değişiyor.

Tabii Woops gençlik markası olduğundan max 25 yaşında olmanız gerekiyor (yaslanmışız iyi mi:/) Woopslu olmak için TC no 4545’e SMS atmanız yeterli. Woops herhangi bir üyelik ücreti istemiyor. Mevcut tarife, paket vs. ücretinizde de değişiklik yapmıyor

Bir de Woops nedir diye Avea cephesine sormak gerekirse; Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk diyor ki: Amacımız, hayatın her alanın da ‘Woops’ dedirtebilecek, şaşırtacak ve olumlu sürprizler yaşatabilecek bir gençlik platformu oluşturabilmek. Biz, yapmacık, yapay ve özensiz iletişim yerine ‘Sen bizi seviyorsun, biz de seni seviyoruz, artık senin için avantajlarla dolu hayatın için de doğal bir rol oynayabilecek bir yeni platform oluşturalım’ diye düşündük. ‘Wopps’un hikayesi biraz da bu. Bizim istediğimiz insanların akılı telefonlarıyla ekonomik, çok çeşitli hizmetlere ulaşabilecekleri, mobil internetten, mesajlaşmaya kadar yüksek kalitede bir dünyaya sahip olmaları. Bunun için gençlerin farklılaşan ihtiyaçlarına, farklı farklı paket kombinasyonlarının olduğu bir dünya oluşturduk. Haftalık bazda yeni bir fırsat, yeni bir heyecanı gençlere sunmayı planlıyoruz. ‘Woops’un dünyası ‘Her hafta dünya yeniden kurulur, her hafta dünya yeniden yıkılır’ gibi bir şey. Çünkü gençlerin dünyası da böyle… Bir gündemin uzun süre kalması onların dünyasında söz konusu değil.

3 thoughts on “WOOPS O da Ne?”
  1. Bu vakte kadar cidden Woops nedir diye bir kez bile bakasım gelmemişti. Şimdi öğrenmiş olduk. Avea kullanıcısı olarak belki işime yarar biraz araştırayım.

  2. Vodafone kullanıcısı olduğum için pek ilgimi çekmedi fakat aveanın bazı kampanyaları ve ücretlendirmesi diğer şirketlere göre gerçekten uygun.

  3. Çekseydi iyiydi. Kampanyaları vs her şeyi güzel ancak çekmiyor abi çok kalitesiz.

Sizin Yorumunuz