Temizlik İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres: Temizlikyolda

Evlerinizin, ofislerinizin, çamaşırlarınızın, kıyafetlerinizin temizlenmesi için temizlikçiyeihtiyaç duyduğunuz anlarda, tüm bu işlerinizi tek bir noktadan temizlikyolda.com ile halledebilirsiniz.

Temizlik, herkesin hayatındaki en önemli ihtiyaçların başında gelir. Temizlik, insanların üzerinde diğer kişilere karşı güzel bir intiba ve ferahlık hissi yaratır. Koray Kibar ve Hakan Kibar beyefendiler tarafından 2013 yılında hayata geçirilen TemizlikYolda projesi, bu sektörde kendini diğer markalardan ayıran bir hizmet sunmakta. TemizlikYolda sitesi üzerinden ev temizliği ve iş yerleri için temizlik sektöründe çalışan firmalar ile iletişime geçerek, halı yıkama, araç yıkama, ofis temizliği, kuru temizleme ve hatta evcil hayvan temizliği bile bulabilir ve istediğiniz mekana getirtebilirsiniz. Türkiye’de ona yakın il ve ayrıca Kıbrıs’ta da yüzden fazla üye işyeri ile hizmet veren temizlikyolda onbinlerce üyeye sahip. İhtiyaç duyduğunuz temizlik konusunda web site üzerinden firmalara sipariş vererek, kolayca işinizi halledebilmektesiniz.

Temizlik konusunda hizmet veren tüm işletmeleri tek bir çatı altında toplayan TemizlikYolda, ona yakın temizlik kategorisinde bizlere hizmet vermekte. Ev temizliği, iş yeri temizliği, halı temizliği, kuru temizleme, perde temizliği, araç temizliği, ilaçlama, ütü yapımı gibi iş kollarında sipariş verme imkanına sahipsiniz. Ayrıca her hizmet satın aldığınızda hem puan hem de indirim kazanabiliyorsunuz.

İhtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetini almak için “temizlik sipariş formu” doldurmanız gerekmektedir. Yaklaşık 500 temizlik firması ile çalışan TemizlikYolda websitesi oldukça kullanıcı dostu. Bu siteye girdiğinizde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti, bulunduğunuz bölgede sunan firmaları inceleyebilir ve istediğinizi sipariş verebilirsiniz. Ödeme ile ilgili de herhangi bir endişeniz olmasın; çünkü hizmet size geldikten sonra nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz. Tek bir fiyat sunulmadığı için de kesenize uygun etiket ile iş yapan firmayı tercih edebiliyorsunuz.

Temizlikyolda-nedir

Bildiğimiz gibi TemizlikYolda sadece işyeri ve ev temizliği için hizmet vermiyor. Özellikle takım elbise ve benzeri evde yıkıyamayacağınız kıyafetler için kuru temizleme hizmetini özellikle öneriyoruz. Bunun için isterseniz kendiniz kategoriler arasından seçim yapabilirsiniz ya da hizmet kısmındaki “Kuru Temizleme” seçeneğine bastıktan sonra, takım elbise ya da benzer bir kıyafet ismi yazarak “Aramayı Başlat” düğmesine basmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz her dakika temizlikyolda web sitesi üzerinden bu hizmeti satın alabilirsiniz ve sipariş oluştururken firmanın sayfasındaki yorumları, fiyatları inceleyerek sizin için en uygun olan Kuru Temizleme hizmetini seçebilirsiniz. Ayrıca temizlikyolda bünyesinde bulunan kuru temizleme markaları, sadece bu siteye özel indirim de uygulayabilmektedir; aklınızda mutlaka bulunsun.

Sizin Yorumunuz