Recep İvedik 4 Ne Zaman Çıkacak?

Recep İvedik 4 serinin son filmi. Kendisi adaşım olur. Açıkçası ilk filmi çıktığında pek ümit vermediğim bir filmdi. Ama muhteşem bir seri yakaladı ve patladı gitti. Sonra baktım ki haksızlık yapmışım; gerçekten keyif veriyor. Küfürlü belki. Ama sonuçta, tercih meselesi yani bunu bile bile gidiyorsun. Çocuklara göre olmadığını düşünüyorsan gitmezsin olur biter.

Recep İvedik 4 fragmanını izlediğimde bile çok eğlendim ve güleceğim kesin. Bu zamanlarda insan gülmek için yer arıyor zaten. Malum ülkemiz zor günler geçiriyor ve piyasalar çok durgun. Kafamız karışık, biraz olsun kafamızı dağıtabiliriz. Ben böyle düşünüyorum. Fragmanına baktığımızda gene aynı gömlekle çıkıyor karşımıza Recep İvedik. Alışılan görüntüsünü bozmak istemediği kesin, çünkü o gömleği bile çok güzel empoze ettiler bize. Neyse filme gelelim, film Survivor’dan esinti almış, muhtemelen biraz tiye alacak ve bunun üzerinden bizi güldürmeye çalışacak ve çok komik olacağını düşünüyorum. Güzel sahneler bizi bekliyor olacak. Gülmeye hazır olun.

Recep İvedik 4 Ne Zaman Çıkıyor? Recep İvedik 4 21 Şubat’ta vizyona girecek. Yaklaşık 16 gün falan var. İlk izleyenlerden biri olmak istiyorum. Şahan Gökbakar ve ekibine yeni filmleri olan Recep İvedik 4’te başarılar diliyorum.

11 thoughts on “Recep İvedik 4 Ne Zaman Çıkacak?”
  1. Benim için ne zaman çıkacağı değil ne zaman net ortamına hd olarak düşeceği önemlidir sırf küfür ve bel altı için para vermem 🙂

  2. bu seriyi merakla bekliyorum. bu seri diğerlerine göre daha konik mi acaba 🙂

  3. Diğerlerinden daha komik olacağa benziyor. 3. serisi ile bozmuştu ama bununla düzeltecek gibi.

  4. Fragman komik bir film olduğunu gösteriyor bakalım çıktığında ne kadar gişe yapacak.

  5. Çok sevmediğim bir film,gidip paramı boş yere çöpe atmam.Çıkarsa belki netten izlerim okadar.

  6. Sinemada izledim çok komikti ya 😀 katıla katıla güldüm. sadece komedi filmleri izliyorum gülmeye doyuyorum

  7. Bazı entellektuel kesim tarafından ne kadar sevilmesede yapılan araştırmalarda ülkemizin yaş oranı 13 çıktığını düşünürsek Recep ivedik filmlerinin yapılması ve bu şekilde düşünülerek yapılması ultra zekice birşey.

  8. her filmiyle kendini aşan bir halk yapıtı absürt komedi adına izleyin ama tek başınıza…

  9. Recep İvedik birinci filmden sonra giderek temposunu düşürdü. Heleki 3. film tam bir felaketti. Bakalım 4. film nasıl olacak.

Sizin Yorumunuz