playstation plus bedava üyelik

Playstation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor

Merhaba Playstation tutkunları,

Bildiğiniz üzere playstation 4’lerde online oyun oynamanıza yarayan özellik olan plus abonelikleri mevcut. Bunlar aylık, üç aylık, yıllık olarak satın alınarak, online oyun oynamanızı sağlıyor. Bu paketi almayanlar sadece kendi konsollarında oyun oynama şansına sahip olabilmekte. Bu zamanda online olmayan oyunların da tadının olmadığını var sayarsak, bu bizler için büyük bir yük anlamına geliyor.

Plus satın aldığınız zaman her ne kadar ayda 2 tane oyun hediye ediyor da olsalar, bildiğiniz üzere bu oyunlar çoğu zaman en kötü, en dandik oyunlar oluyor… Onlar işimize yaramıyor açıkçası. Aynı zamanda popüler oyunlarda da bazı dönemlerde plus özelliği sayesinde indirimli oyun alma şansınız oluyor. Burası güzel, ancak o zaman da konsolunuzun hafızası güçlü olması gerekmekte veya oynamadığınız oyunları silmeniz gerekmektedir.

Geçen sene plus bir yıllık olarak, 149,99 liraya almıştım. Ancak biraz önce aldığım bir habere göre artık cebimden 30 lira daha fazla bir ücret çıkması gerekiyor. Artık playstation plus yıllık ücreti, 31 Ağustos 2017 saat 00.01’den itibaren 179,99 TL olacak. 3 aylık fiyat 57,99 TL’dan 74,99 TL’ye, aylık abonelik ise 19,99 TL’den 23,99 TL’ye sahip olacağız.

Çoğu kullanıcının, okuyan öğrenciler olduğunu düşünürsek artık yıllık plus aboneliği almak hayal olacak sanırım. Aylık 4 lira fazla dokunmaz sanırım, artık aylık olarak plus aboneliği almanın zamanı geldi.

Bu zamlardan dolayı kendilerine sonsuz saygı ve sevgilerimi iletmek istiyorum 😊

Sizin Yorumunuz