Nokta Duşakabin

Günlük yaşantımızda yemek ve barınmaktan sonraki en önemli ihtiyaçlarımızın başında temizlik gelmekte. Evlerimizdeki duşakabinler ise günlük temizlik ihtiyacımızı giderdiğimiz yerler.

Duşakabinler ebatlarına ve imal edildikleri malzemeye göre çeşitli fiyat alternatifleri ile piyasaya sunulmaktalar. Günümüz şartlarında boşa harcanan her kuruş çok değerli, bu sebeple kalitesiz ve ucuz duşakabin aldığımız taktirde masrafımız toplamda daha fazla oluyor.

Duş kabini ya da diğer adıyla duşakabin üretiminde çevreye saygılı bir şekilde ve özellikle insan sağlığına uygun ürünleriyle Nokta Duşakabin ön plana çıkıyor. Firma,   sektördeki yerlerini sağlama almış olmaları oldukça güven verici, Sağlığa ve çevreye gösterdiği ehemmiyetin yani sıra günümüz modasına ve kişisel zevklere de hitap etmesini biliyorlar. Tüketicilerin tercih ettikleri duşakabinleri uygun fiyat teklifleriyle piyasaya sunan bu firma, kalite ve fiyat oranlarıyla rakiplerinin önüne geçiyor. Köklü bir firma değiller ama iş teslimlerinde sağladıkları başarı bu hususu ekarte ediyor olsa gerek.

Ben şahsen duşakabin fiyataları araştırması yaparken bu firma ile karşılaştım. Hem firma yetkililerinin ürünlerine güveni hem de bu duşakabinleri kullanan tüketicilerin yorumları beni cezbetti. Nokta Duşakabin İstanbul merkezli ama bunun dışında Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde bayi olarak hizmet veriyorlar. Bunun dışındaki şehirlere ise tıpkı bana verdikleri hizmet gibi ‘üretim-teslim’ hizmeti vermekteler.

Ödediğim paranın daha azına dusakabin bulabilirdim fakat bu kalitede olamayacağı da bir gerçek. Yani hem keseye zarar hem kendi canımıza. Yeni duşakabin almayı veya mevcut duşakabini yenilemeyi düşünenler için öneriyoruz.

Banyonuzda sadece tekne ya da küvet kullanıyorsanız duş kabini yaptırmanızı öneririm. Çünkü siz ne kadar titiz bir insan da olsanız, yıkanma suyunuz etrafa sıçrayıp yayıldığında tam olarak fayanslardan, derzlerden arındıramamaktayız. Günlük ya da kaç günde bir yıkanıyorsanız ideal bir banyo keyfi yasamanız için dusakabinler evlerimizin önemli bir ihtiyacıdır.  Eğer ki evinizde dusakabininiz yoksa ya da mevcut duş kabininizi değiştirmek isterseniz banyonuzun fotoğrafını Nokta Dusakabine ileterek fiyat ve urun teklifi alabilirsiniz.

2 thoughts on “Nokta Duşakabin”
  1. Ben anlamadım diğer illere kargo ile gönderip bizmi monte ediyoruz? Silikon çekmede iyi olduğum söylenemez ondan sordum

Sizin Yorumunuz