Kim Korkar Deodorantların Bıraktığı Lekelerden?

kış aylarında havaların soğuk olmasından mütevellit çok fazla karşılaşmasak da artık havaların ısınmaya başlaması ile birlikte ter kokusuna hem de kıyafetlerdeki ter ve deodorant lekesi artık günlük yaşantımızda canımızı sıkmaya başladı.

aslında kış aylarında da var bu dert fakat kat kat giyindiğimiz için dışımız soğuk olsa da kıyafetimiz ve üstüne giydiklerimiz kalın olduğundan fazla çıkmıyor, hem de ter lekesi gözükmüyor.

 

 

 

1terlemeyi önleyen ürünler ve ter kokusunu engelleyen ürünler kullanırken aslında hepimiz içten içe vücudumuza zarar veriyor muyuz sorgulamasını yaşamaktayız. vücuda yaşattığı sıkıntının yanı sıra, deodorantların kıyafetlerde bıraktığı lekeler en önemli unsurlardan biri. Roll-onlar defalarca sürülmesi gereken ürünler olduğu için, çoğu kişi ter kokusunu ve terlemeyi önlemek için sprey deodorant kullanmakta. rollonlar genellikle yıkandıktan sonra kullanılsa da etkisi ambalajın üzerinde yazdığı kadar sürmüyor.

Sprey deodorant kullanmak zorunda kalanların yaşadığı en önemli handikapların bir tanesi; kıyafetlerde bıraktığı iz. rexona yeni ürettiği black&white ile bu kötü etiketi çıkarıyor. tabii bu şekilde bir deodorant ürettiğinde tek bir ürün çıkarması onun için eksi puan olurdu fakat rexona bunu düşünerek ter lekesi engelleyen black&white isimli deodorantı farklı koku çeşitlerinde üreterek birçok kişinin ilk tercihi olmayı hedefliyor. eğer ki deodorant olarak rexona markasını kullanıyorsanız artık yeni black&white deodorant sayesinde gün içerisinde ter lekesi tehlikesi olmayacak.

2bazı deodorantlar siyah renkli kıyafetlerde ya da beyaz renkli kıyafetlerde oluşan sarı ya da beyaz deodorant lekelerini engelliyordu fakat rexona black&white isminden de anlaşılacağı gibi hem siyah hem de beyaz renkli kıyafetlerde ter lekeleri engelliyor  deodorantlar da bir diğer dikkat ettiğim özellik kadın ya da erkek ürünü olsa da fazla pudralı olmaması. gerçekten o ağır pudralı deodorantları tercih etmiyoruz. bu deodorantın kokusunun pudrasının hafif olması bizi memnun etti. biz şahsen sprey deodorant kullanmıyorduk yalnız bu ürünün hem kokusunun hafif oluşu hem de leke bırakmaması tercihimizi değiştirir oldu.

ürünü beğendik, belirtmiş olduğunum gibi, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. yalnız erkek şişesinin tasarımını biraz yadırgadım çünkü sıkımı zor fakat kadın için üretilmiş olan şişenin kullanımı gayet basit.

erkek olanı ben kullandım kadın olanını eşime verdim. bu noktada ürün deneyimini, bir kadın bir erkek olarak paylaşmanız gayet memnun etti. içinden çıkan hediye kuponları zaten geldiği gün tükendi. çünkü leke bırakmadığını gören herkes kullanıp denemek istedi. yüzde 50 indirim de takdire şayan bir paylaşım olmuş.

kendiminkini bu sebepten kimseyle paylaşmadım ki tek şişe olduğu için fakat kokusunu çevremdekiler beğendi. özellikle ben ve çevremdekiler ağırr kokulardan hoşlanmıyoruz. bu sebeple rahatsız edip etmediğini sordum, daha kimseden olumsuz cevap almadım.

8 thoughts on “Kim Korkar Deodorantların Bıraktığı Lekelerden?”
  1. özellikle merak etmiştim bırakır mı bırakmaz mı diye alıp deneyeceğiz bunu da

  2. Benim için koku da önemli olduğu için Blade hoşuma gidiyor ama bunu da denemek lazım tabiki.

  3. leke bırakmasalar da bir kere tshirte geçince giyildiğinde garip bir koku yayabiliyor deodorantlar.

Sizin Yorumunuz