İstanbul Havuz Fiyatları

Havalar ne güzel soğuktu, hortum, dolu mis gibi acayip bir yaz geçiriyorduk ama iyice yaz geldi artık. Epeyce sıcaklık hissettiriyor kendini. Ya fırıncı abiler gibi buzdolabına girip beklemek lazım ya da suya gireceğiz.

Caddelerdeki fıskiyeler gayet tatlı gözüküyor ama çoluk çocukla uğraşmamak için denize, serinlerken biraz da caka satayım diyorsak havuza gitmek daha mantıklı. İstanbullu okuyucularımız için İstanbul’da havuz fiyatları bu sene ne kadarmış bir yazalım dedik.

Anadolu yakasında havuz arıyorsanız içi deniz suyuyla dolu olan Moda Deniz Kulübü havuzuna gidebilirsiniz. Fiyatı 32 TL. He he sevinmeyin kulüp üyeleri için 32 TL, sen ben gidersek 120tl:)

İstanbul’un en iyi havuzu seçilen Çırağan Oteli’nin havuzuna giriş ücreti hafta içi 100 hafta sonu 160 Euro. Muhteşem bir manzarası olduğundan bir şey diyemiyoruz e Çırağan sonuçta ne olacağdi?

Gene Anadolu yakasında başka bir alternatif, Mayadrom Sports Center. Aksam saat 10’a kadar yüzebileceğiniz bu havuzun giriş ücreti 90 TL.

Ulaşımı kolay bir yere kaçamak yapmak isterseniz Taksim The Marmara’nın hafta içi girişi 90 hafta sonu ise 120 TL.

Aksiyonlu, oyuncaklı, kaydıraklı bir şeyler isterseniz Büyükçekmece’de Aqua Marine var. Kadınlar fix 30 TL.  Erkeklerse hafta içi 40 hafta sonu 45 TL. Ondan sonra kadın erkek eşitliği, he gülüm. Bebelere ücretsiz, çocuklara 20 TL.

Maçka Swiss Otel gene manzaralı bir havuz keyfi sunan yerlerden biri. Hafta içi 200 hafta sonu 250 TL.

5 yıldızlı otelde olsun ama biraz ucuz olsun isterseniz Yeşilköy Polat Renaissance hafta içi 80 hafta sonu 95 TL.

Dünyanın kendine ait adası olan tek spor kulübü alemin kralı Galatasaray’ın adaşı namı diğer su Ada’nın havuzu deniz içinde havuz keyfi sunuyor. Hafta içi 80 hafta sonu 100 TL.

Hilton Oteli’nin havuzu yapısı itibariyle bir kulaç daha atsanız denize geçecekmişsiniz hissi veriyor. Hafta içi 85 hafta sonu 150 TL, çocuklara ücretsiz.

İstanbul’un simge otellerinden olan Tarabya oteli çok uzun bir restorasyon geçirip The Grand Tarabya ismiyle tekrar hizmete girdi. Havuzunun giriş fiyatı hafta içi 200 hafta sonu 250 TL.

One thought on “İstanbul Havuz Fiyatları”
Sizin Yorumunuz