Fresh mi Italian Cooking?

Sbarro sen ne lezzetsizmişsin de haberimiz yokmuş yahu. Fiyakalı reklamlar yapıyorsun, karnı aç olanların aklını bulandırıyorsun..

Pizza hamuru dediğimiz şey ya pofuduk olur ya da ince çıtır olur değil mi? Sbarro’da yediğim pizzanın hamuru kurabiye gibiydi. Pizzanın üzerindeki malzemeler saman gibiydi. Yani bir malzeme ne kadar kötü de olsa kendine has tadı olur illa ki. Ama nedense her malzemede o yavanlık vardı.

Pizzadan tat alamayınca yanındaki elma dilim patateslere yumulalım dedik. Patatesler de maça yenik başladı. Tepsideki patateslerin bir tanesinin bile sekli düzgün değildi. Sanki kızartmamışlar da üzerlerinde fil tepiştirmişler.

Yanlarında salata alma gafletinde bulunmuş olduk bir kere. Allan domates, salatalık, tuz yağ grubunu bir araya getirip bir lezzet çıkartamamışlar ortaya. Varın artik siz duşunun.

Sbarro

Peki zorumuz neydi de biz 2Kafadar, Cevahir’de hiç yer yokmuş gibi kalktık Sbarro’ya oturduk? Çünkü sinema menüsü vardı. Bu yukarıda yazan menüyü yeme sabrına sahipseniz sinema biletiniz beleşe geliyor. Yemek yedim sinema bileti kazandım değil de filmi karnim tok izledim olarak yaklaşınca biraz huzurlu oluyor.

Fresh Italian Food böyle olmaz ağalar. Siz bizi yemeyin bizi de sizi yemek zorunda bırakmayın. Cevahir’de yenebilecek en güzel fastfood olarak Carl’s Junior ilk sırada oturuyor. Fastfood olmasın diyorsanız da Tavuk Dünyası gayet başarılı.

2 thoughts on “Fresh mi Italian Cooking?”
  1. Malesef bu yazına katılmıyorum. Sbarro benim en sevdiğim pizzacılardan biri. Bence senin gittiğin şubede sorun.

  2. Sbarronun pizzasından tutunda patateslerine kadar her şeyinden nefret ediyorum. Hele o patatesleri, hayatımda hiç o kadar berbat bir patates görmemiştim.

Sizin Yorumunuz