Beşiktaş Su Tesisatçısı

2kafadar.com uzun süredir açık ve faal olan bir blog. Bilen takipçilerimiz bilir. Her ne kadar eskisi kadar ilgilenemesek de değişen hayatlarımızdan ötürü, kalbimiz hala burada. Müsait oldukça ara ara yazılar yazmaya çalışıyoruz. Ben normal yazılarımın dışında siz de bilirsiniz ki hizmetinden memnun kaldığım esnaflara, sayfamda yer veriyorum. Benim ihtiyacım olduğu kadar sizlerinde ihtiyacı olabilen şeyleri paylaşıyorum. Örnek vermek gerekirse pazar günü açık erkek kuaförü veya gece açık tamirci gibi. Bakarsanız bunlarla ilgili yazılarımı da görürsünüz zaten. Kuaför pazar günü lazım, tamirci de gece lazım olabiliyor. Bundan dolayı yazdım bu yazıları ve geri bildirimler güzel. Sıra geldi gece açık su tesisatçısı yazıma 🙂 . Evet bu yazıyı neden yazdığımın açıklamasını yaptıktan sonra geçiyorum yazıma.

Acil veya beklenmedik anlarda lazım olabilecek, profesyonellik gerektiren işlerden biri de su tesisatçılığı. Giderleriniz tıkandığında, su kaçağı tespiti yapılması gerektiğinde, su borularınız patladığından veya soğuk kış günü kombiniz çalışmadığı zaman üstelik de eviniz de çocuk da var ise acil çözülmesi gereken sorunlar var demektir. Şahsen benim başıma geldi. Eve geldim ellerimi yıkadım ve başka işime koyuldum. Sonra bir baktım ki banyo sular altında kalmış. Musluğu kapatmıştım ancak boru patlamış ve banyoyu sel almış. Hiç anlamam bu işlerden sadece, hemen vanayı kapatmak aklıma geldi ve daha sonrasında banyodaki suyu tahliye ettim. Biraz daha fark etmesem evin içlerine doğru gidecek ve evin içi berbat olacaktı. Bir de bu su tesisatı patlama olayının evde yokken gerçekleştiğini düşünsenize, çok kötü olurdu sanırım. Bizim yüzümüzden alt komşularımız, hatta apartman bile zarar görebilirdi. Neyse ki evdeydik çok şükür. Dediğim gibi vanayı kapattık ve acil su tesisatçısı , pazar günü açık su tesisatçısı aramaya başladık haldır haldır. Google’den yardım aldık tabi ki çünkü çevrede tanıdığım bir usta yoktu bu anlamda. Google acil beşiktaş su tesisatçısı yazdım ve usta ile tanıştım. Kendisi Beşiktaş semtinde olmasına rağmen İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerine acil su tesisatçısı olarak hizmet veren, işin ehli bir su tesisatçısı.

Nerelerde Ne Zaman Çalışıyoruz?

Nişantaşı, Teşvikiye, Dikilitaş, Şişli, Beşiktaş, Bahçeşehir, Ulus, Etiler, Bebek, Rumeli Hisarı, Levent, Tarabya, Ortaköy, Mecidiyeköy, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Suadiye, Altunizade, Kağıthane

 Çalışma Periyodumuz: 7 Gün 24 Saat

 

Sizin Yorumunuz