2 Kafadar ve Pabbuççu Çekilişi

Dünyanın en güzel duygusudur bebek sahibi olmak. Heyecan ve neşe içerisinde dünyaya gelmeleri beklenir. Ama aileler bebekler gelmeden önce başlar eşyalar almaya. Kıyafet ve bebek ayakkabıları hemen dikkatinizi çekmeye başlar.

Özellikle bu tip ürünler instagram gibi sosyal medya hesaplarında anında görüş alanımıza giriyor dersek yalan olmaz. Hemen başlıyoruz ilgili hesapları incelemeye ve en çok dikkatimizi, süslü bebek ayakkabıları çekiyor. Ne güzel ürünler var ki bebek ayakkabı modellerini pabbuccuincelemekten kendinizi alamıyorsunuz. Süslü bebek ayakkabıları dendiğinde hemen aklınıza kızlar için yapılmış olan modeller geliyordur eminim. Ama instagram hesabında bebek ayakkabıları veya süslü bebek ayakkabıları diye girdiğinizde benim yaşadığım duyguların aynısını yaşayacağınıza eminim. O kadar güzel modeller var ki kız bebek isteyenlerin erkek bebek ayakkabıları bile alası geliyor.
Genelde erkekler için düşünüldüğünde, basit modeller aklımıza geliyor ama Pabbuççu hesabından baktığınızda elinizi uzatıp hemen almak isteyeceksiniz. Bu duygu sadece aileler için geçerli değil arkadaşlarının bebekleri için de aynı düşünceleri mutlaka paylaşacaklardır.

Pabuççum’da hem butik ayakkabılara, hem de hazır bebek ayakkabılarına ulaşabilirsiniz. Özenli paketlemesi ve hızla kargoya vermesiyle oldukça beğeni kazanmış bir satıcı.

Biz pabuççu ile birlikte bir çekiliş düzenlemek istedik. Bu sayede hem size pabuççu tanıştırmak hem de çam sakızı çoban armağanı bir hediye vermek istiyoruz. Bebeklere hem çok güzel ayakkabılar alacaksınız hem de çekilişi kazandığınız takdir de hediyelerden de faydalanacaksınız.

Bebek ayakkabılarını incelerken mutlaka dikkatinizi de çekecektir onlarla uyumlu şapka seçeneklerine de bayılacaksınız. O kadar hoş tasarımlar ki bebekleri onların içinde hayal etmek bile sizin kendinizden geçmenize yetecektir: ) Zaten bebekler şanslı doğarlar… Onların şansı ile bebek ayakkabılarında çekiliş şansınızı mutlaka denemelisiniz…

pabbuccu-botÇekilişe Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

-Pabbuççu’nun www.instagram.com/pabbuccum takipçisi olmak ve bu yazının altına Instagram adınızı ve mail adresinizi yazmak.
Bunu yaptığınızda çekilişe katılmış olacaksınız.

-Bunun haricinde, bu yazıyı görseli ile birlikte “herkese açık şekilde” paylaştığınız her bir sosyal medya hesabınız için artı bir hak,

-Blogunuzda ya da web sitenizde paylaştığınızda artı 3 hak kazanmış olacaksınız.

Çekiliş 10 Aralık’ta sonuçlanacak ve random.org ile gerçekleşecektir.

Hediyelerimiz;
Pabbuççu’nun en çok beğenilen ayakkabısından bir çift,

Şu an piyasaya yeni çıkmış olan annelerin favorisi seramik biberon,

ve kitap paketi

İki Kafadar takipçilerine zaman ayırıp okudukları için teşekkür ediyoruz…

16 thoughts on “2 Kafadar ve Pabbuççu Çekilişi”
  1. Çoçuklarım büyüdüğü için teşvik edici olmadı maalesef,keşke genel klasman hediyeler olsaymış 🙂

  2. Doğru yere mi yazdım acaba?
    Çekilişe katılmaya hak kazandım mı?

  3. inşallah bir daha byle bir çekiliş olursa bende katılmak istiyorum çok güzel düşünülmüş bir aktivite

  4. bu çekilişe katılsam mı katılmasam mı diye sürekli düşünüyorum ama belki katılırım

Sizin Yorumunuz