Samsung Galaxy Camera 2

Fotoğraf-Kamera okan

Wifi bağlantısı mevcut olan Samsung Galaxy Camera 2’de 4.8 inç ekran vardır. 16 megapiksel video çekimi yapabiliyorsunuz. Full hd video çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. 21x zoom özelliği mevcut. 2000mah’lik bataryası var ve 8 gb hafızası bulunmakta. İsterseniz micro kartlar yardımıyla 64 gb’a kadar yükseltme şansınız var. Ayrıca zaten 50 gb’lik dropbox depolama alanı kullanmanıza olanak sağlıyor. 4 çekirdekli ve 1,6 ghz hızında bir işlemcisi var. 2 gb rami mevcut yine aynı şekilde.

Instagram çılgınları için mükemmel, direk çek gönder. Ama Cübbeli Ahmet Hoca’nın yorumunu unutmayınJ. Şarjının az gittiği yönünde yorumlara sahip cihazda bana göre 16 megapiksel ile cimrilik yapılmış biraz. Çoğu telefonda bile hemen hemen aynı pikseller var artık. Bu sadece fotoğraf makinesi, daha iyi olmasını beklerdim piksel olarak. 3g özelliği de mevcut bunu da unutmayalım. Pil ömrü ilkine göre daha da uzatılmış fakat hala yeterli olmadığı yönünde görüşler var. İçerisinde daha önceden kurgulanmış 28 adet çekim modu mevcut. Yine de kullananlar yorumlarını bizimle paylaşırlarsa seviniriz.

“Samsung Galaxy Camera 2” üzerine 7 yorum

 1. siyah dedi ki:

  Samsung cihazların akıllı telefon, fotoğra makineleri dijital kameraları vs çok kalitelidir diğer markalara nazaran.

 2. Mehmet GÜMÜŞ dedi ki:

  Nx1000 aldım yarı prof. Kesinlikle çok güzel bir çekim kalitesi var. Samsung kameraları gerçekten iyi.

 3. İhtiyar dedi ki:

  Galaxy Camera 2 pek hoşuma gitmedi. fotoğraf makinesi almak daha mantıklı gibi

 4. iLoveÇeÇeNisTAN dedi ki:

  Daha bu kamera çıkmamıştı arkadaşlar ile tartışırken birisi ben resim çekmek için kulanıyorum birisi müzik dinlemek için birisi facebook twitter vb. gibi işler için kulanıyorum dedi o zaman aklıma gelmişti böyle bir kamera olmalı diye 😀

 5. rüstem dedi ki:

  bence de super bısey bu ya
  ama herkeste olmamalı yoksa zaten mıllet cekmeyı paylasmayı sevıyor
  bırde bundan olursa mılletın elınde yanarız herseyı cekerler artık

 6. Kadir Bakmaz dedi ki:

  Alıp almamak konusunda kararsız kaldım. Tüm müşteri yorumlarını okuyorum, ama hala beni cezbetmedi. Sadece bir samsung ürünü olması aklımı kurcalıyor.

 7. Ali dedi ki:

  Şimdi ki en iyisi Samsung’un Galaxy NX modeli cidden süper bir çekim kalitesi var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir