Last Vegas Film Yorumu

Film-Dizi recepozan

Merhaba herkese. Dün akşam gittim. Aslında bakarsanız başrol oyuncuları çok iyi. Ama ben bu filme las vegas zannederek gittim. Kumarhane filmleri oldum olası hoşuma gitmiştir. Fakat last vegasmış filmin adı. Ona kandım biraz açıkcası. O oyuncuları hangi filme koyarsan koy gidilir evet ama bu filmin konusu çok iyi değil. Senaryo biraz zayıf geldi. Gülmek için gidilir. Komik de bir film. Güldürdü sıkılmadım. Ama daha sağlam bir film bekliyordum açıkcası. 10 üzerinden bir not vermek gerekirse 7,5 diyebilirim. Bu kendi yorumum. Emeklerine saygı gösteriyorum ama olmamış bence. Bu arada başroldeki oyuncular baya baya yaşlanmışlar. Onları o halde görünce ölümü hatırladım diyebilirim. Çocuklarınızla gitmemenizi tavsiye ederim. Çok fazla açık sahne mevcut.

“Last Vegas Film Yorumu” üzerine 4 yorum

 1. hackxien dedi ki:

  Seyretmedim filmi ama eğer önerirseniz indirip seyredebilirim,film arşivi yapıyorum,7,5 iyi bir puan.

 2. Serhat Atik dedi ki:

  Last vegas olduğunu yazınızı okuyana kadar anlamamıştım açıkçası. Bu tip filmler hiç dikkatimi çekmiyor. O kadar eleştirmenize rağmen 7,5 olarak iyi bir puan vermişsiniz.

 3. Mert dedi ki:

  Kadrosu iyi olmasına rağmen yazıtı zayıf olan bir film. Birçok kez izlemeye yeltendim ama izledim. İzlemeyi de düşünmüyorum.

 4. Eren dedi ki:

  Başlarda eğlenceli başlayıp sonlara doğru umdugumu bulamadığım bir film oldu ama fena değil çerezlik bir film.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir