Hakkımızda

Merhabalar,

Biz RecepOzan ve Okan. Yılların dostluğunu, birikimlerini, tecrübelerini, pişmanlıklarını, kaybedişlerini, kazanımlarını bu bloga aktarıyoruz. İstiyoruz ki bir konu hakkında bildiğimiz bir şey varsa bilmeyenlerin öğrenmelerine vesile olalım. Memnunsak başkaları da faydalansın, beğenmediysek başkalarının cani sıkılmasın.

2kafadar.com içinde her şeyi bulabileceğiniz bir blog. Çünkü meraklıyız, yeni şeyler denemeyi seviyoruz. İyiyse iyi, kötüyse kotu diyoruz. (Reklam yazısıysa mesuliyet kabul etmeyiz o kadarını şey etmeyin artık)

Her şey demişken neler var? İşlerimizden, hobilerimizden, merakımızdan, arayışlarımızdan mütevellit ağırlıklı olarak; finans, alışveriş, internet siteleri ve teknoloji başlıklı yazılara ağırlık vermekteyiz.

Öyle büyük gelirler, kazançlar, hediyeler vb. beklentimiz yok. Sitemize gelip yazımızı okuduysanız beğenin beğenmeyin fikrinizi yorum olarak yazın, aradığınız soruya cevap bulduysanız sosyal profillerinizde paylaşın yeter artar. Kiminin parası, kiminin yorumu paylaşımı. Ha para vermek istersiniz, yok demeyiz tabii; reklamlarınızı, tanıtımlarınızı mis gibi yaparız.

Biz 2 kafadar bu isi zevkle yapıyoruz. Başka, başka sitelerde başka başka konularda da hizmetinize amadeyiz. Onları da simdi reklam olmasın diye yazmayalım görmemiş gibi lakin o siteler de mutlaka isinize yarar birgun hatta girmişsinizdir.

Bizimle iletişime girmek, soru sormak, urun tanıttırmak, yazı yazdırmak, selam vermek, taciz etmek gibi aktiviteler için 2ikikafadar@gmail mail adresimizden
Yukarıdaki iletişim sayfasından
Tanışıyorsak cep telefonlarımızdan çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Okuyun bizi.