General Mobile Discovery’e Android 4.4 KitKat Müjdesi

Cep Telefonu okan

Merhaba, bildiğiniz gibi 2013’ün en çok konuşulan telefonlarından birisi General Mobile Discovery Android akıllı telefon olmuştu, piyasadaki pek çok telefondan üstün olması ve pek çok akıllı telefona kıyasla çok daha düşük fiyatlara sahip olması akıllı telefon gündemine damga vurmuştu. Teknoloji dünyasında General Mobile Discovery’nin Android KitKat 4.4 güncellemesi alıp almayacağı konusu çok sık konuşulur oldu, bu konuya bu yazımızla açıklık getirmeyi umut ediyoruz.

General Mobile Discovery ilk çıktığında teknoloji yorumcuları tarafından “güncelleme almaz” veya “alır almaz bozulur bu ” şeklinde yorumlara hepimiz tanık olduk, ancak General Mobile markası altından çıkan bu telefon hem kullanıcıları hem de yorumcuları şaşırtmaya devam ediyor. General Mobile Discovery, çıkış yaptığından bulunduğumuz, yada girdiğimiz bu yıla kadar pek çok güncelleme aldı diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi 2014 yılında pek çok yeni akıllı telefon modeli gördük, hemen hemen bu telefonların ve teknolojik ürünlerin hepsi Las Vegas’ta düzenlenen CES 2014 fuarında tanıtıldı, bu fuarda şaşırtacak görüntülere şahit olduk ki General Mobile Discovery ailesine “Discovery 2” adı altında bir yeni telefon daha ekleneceğini öğrenmiş olduk. General Mobile temsilcisiyle CES 2014 etkinliğinde yapılan röportajda General Mobile 2 hakkında konuşmalar yapılırken, Discovery’nin Android 4.4 güncellemesi alıp almayacağı konusuna resmi bir dil ile açıklık getirildi.

General Mobile Discovery’e yapılan resmi açıklamada şuanda Android 4.4 KitKat’ın deneme aşamasında olduğu, kullanıcılara en kısa zaman içinde güncellemenin sunulacağı belirtildi.

“General Mobile Discovery’e Android 4.4 KitKat Müjdesi” üzerine 4 yorum

 1. fatih dedi ki:

  hiç kullanmadım ama çok güzel telefon olduğu söyleniyor güncelemeleride sağlamsa sorun yok…

 2. ibrahim dedi ki:

  Discovery kullanıcısı olarak heyecanla bekliyorum 🙂

 3. Bilal Can dedi ki:

  sonunda diyorum. ne zamandır arkadaşlar bekliyordu. yapılması gecikmiş bir şey

 4. ufuk dedi ki:

  güncellemeyi dört gözle bekliyorum geç bile kalındı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir