Deniz Taşları İle Duvar Kaplama

Genel okan

Bugüne kadar bulunduğunuz mekanları hiç düşündünüz mü? Hatırlamaya çalıştığınızda kaç tanesini hatırlayacaksınız? Bunların cevabı aslında görsel hafızada saklı. Görsel hafızanız sizlerin bulunduğu mekanları hatırlamanızı kolaylaştırmaktadır. Bu kolaylığı, mekanların ilgi çekiciliği büyük oranda etkilemektedir. Gittiğiniz mekanlar arasından doğal deniz taşları ile duvar kaplaması yapılan bir mekanı daha önce hatırlamanız yüksek ihtimallidir. Çünkü diğer mekanlardan oldukça farklıdır.

Yine aynı şekilde dış mekanda kullanılan simetrik tuğla taşlar, çevredeki binalardan o binayı ayırarak görsel hafızanızda daha fazla yer etmesini sağlayacaktır. Farklı mekanların insanlar üzerinde bırakacağı etki işte bu kadar büyüktür. Yenilikçi veya klasik çizginizi yansıtan mekan tasarımları müşterileriniz üzerinde unutulmayacak etkiler bırakarak sizlerin karlı bir yatırım yapmanıza imkan sağlamaktadır. Taş kaplama herhalde buna en iyi örnek tasarımlardan biridir.

Doğal mekanlarda bulunmak, doğallığın insanlar üzerindeki negatif enerjiyi alarak daha pozitif bir hayat sürmelerine imkan sağlamasının farkına varmanızı yaşayarak öğretecektir. Doğal taşlar sayesinde doğanın bizzat içerisinden gelen enerji mekanlarınızda olumlu bir atmosfer oluşturacaktır. Doğal taşlar arasından, deniz taşları gibi renkli ve birbirine benzemeyen, asimetrik bir seçim yaparak evlerinizin veya iş yerlerinizin dinamik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzdeki sağlık anlayışının yapay olmayan ve tamamen doğanın içerisinden gelen ürünlere yönelmeyi gerektirmesi, doğal taşların önemini bir kez daha yansıtmaktadır. Yapılan doğal taş uygulamalarının ardından farklı mekanda bulunuyorsunuz hissi yaşamanız da sizlerin yeniliğe olan ihtiyacını giderecektir. En çok tercih edilenler arasından seçim yapabilir veya kendi zevkinize en uygun doğal taşları seçerek kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

“Deniz Taşları İle Duvar Kaplama” üzerine 5 yorum

 1. Seda dedi ki:

  İşte aradığım şey buydu klasik taş duvar yapmak istemiyordum iyi oldu siteyi bulmam

 2. Can dedi ki:

  Salon duvarına gerçekten güzel oluyor birde ışıklandırma yapınca çok şık gözüküyor.

 3. kırlı dedi ki:

  güzel fikir bence daha önce görmedim ama güzel tasarımlar oluşturulabilir.

 4. Kazım dedi ki:

  Evet nedense anlamamsız bir şekilde duvarlarda çok güzel duruyor lcd nin arkasında özellikle

 5. Süleyman dedi ki:

  Çok güzel duvar kaplamalar bulunuyor ben 3 Boyutlu olanları beğeniyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir