Beşiktaş Su Tesisatçısı İbrahim Usta

Genel recepozan

2kafadar com uzun süredir açık ve faal olan bir blog. Bilen takipçilerimiz bilir. Her ne kadar eskisi kadar ilgilenemesek de değişen hayatlarımızdan ötürü, kalbimiz hala burada. Müsait oldukça ara ara yazılar yazmaya çalışıyoruz. Ben normal yazılarımın dışında siz de bilirsiniz ki hizmetinden memnun kaldığım esnaflara, sayfam da yer veriyorum. Benim ihtiyacım olduğu kadar sizlerinde ihtiyacı olabilen şeyleri paylaşıyorum. Örnek vermek gerekirse pazar günü açık erkek kuaförü veya gece açık tamirci gibi. Bakarsanız bunlarla ilgili yazılarımı da görürsünüz zaten. Kuaför pazar günü lazım, tamirci de gece lazım olabiliyor. Bundan dolayı yazdım bu yazıları ve geri bildirimler güzel. Sıra geldi gece açık su tesisatçısı yazıma 🙂 . Evet bu yazıyı neden yazdığımın açıklamasını yaptıktan sonra geçiyorum yazıma.

Acil veya beklenmedik anlarda lazım olabilecek, profosyonellik gerektiren işlerden biri de su tesisatçılığıdır. Giderleriniz tıkandığında, su kaçağı tespiti yapılması gerektiğinde, su borularınız patladığından veya soğuk kış günü kombiniz çalışmadığı zaman üstelik de eviniz de çocuk da var ise acil çözülmesi gereken sorunlar var demektir. Şahsen benim başıma geldi. Eve geldim ellerimi yıkadım ve başka işime koyuldum. Sonra bir baktım ki banyo sular altında kalmış. Musluğu kapatmıştım ancak boru patlamış ve banyoyu sel almış. Hiç anlamam bu işlerden sadece, hemen vanayı kapatmak aklıma geldi ve daha sonrasında banyodaki suyu tahliye ettim. Biraz daha fark etmesem evin içlerine doğru gidecek ve evin içi berbat olacaktı. Bir de bu su tesisatı patlama olayının evde yokken gerçekleştiğini düşünsenize, çok kötü olurdu sanırım. Bizim yüzümüzden alt komşularımız, hatta apartman bile zarar görebilirdi. Neyse ki evdeydik çok şükür. Dediğim gibi vanayı kapattık ve acil su tesisatçısı , pazar günü açık su tesisatçısı aramaya başladık haldır haldır. Google den yardım aldık tabi ki çünkü çevrede tanıdığım bir usta yoktu bu anlamda. Google acil beşiktaş su tesisatçısı yazdım ve ibrahim köylü usta ile tanıştım. Kendisi beşiktaş semtimde olmasına rağmen İstanbul ‘ un hemen hemen tüm semtlerine acil su tesisatçısı olarak hizmet veren, işin ehli bir su tesisatçısı.

Özellikle beşiktaş ve civarında su tesisatçısına ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz. Numaralarını aşağıda paylaşıyorum.

 

Mobil 1: 05322179776

Mobil 2: 05352749325

Sabit: 02122585724

 

Nerelerde Ne Zaman Çalışıyoruz?

Nişantaşı, Teşvikiye, Dikilitaş, Şişli, Beşiktaş, Bahçeşehir, Ulus, Etiler, Bebek, Rumeli Hisarı, Levent, Tarabya, Ortaköy, Mecidiyeköy, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Suadiye, Altunizade, Kağıthane

 Çalışma Periyodumuz: 7 Gün 24 Saat –

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir